RSS

minu väikesed lõbud

29 nov.

mina, orienteeruja, käisin täna, Räitsaku tänaval, oma uute klaaside järel. (koma, koma, koma, koma….liiga palju vist sai). mõtlesin, et kodu poole sõites lõikan otse ja enda arvates võtsin suuna otse punase noole suunas, aga välja jõudsin musta punkti, mis kokkuvõttes sobis veel mitu korda paremini, sai veelgi teravamalt lõigatud.

umbes nädal tagasi sain ühe, täna 3 uut klaasi juurde. lisasin olemasolevatele, kokku on nüüd 12. millest üks, paremalt esimene, ei mahtunud pildile. kuigi must-valgel pildil ongi nii õigem, sest linnukesi on kaks, üks ukraina ja teine leevike, aga must-valgel ei teeks vahet.

nüüd imetlen. mida rohkem neid sinna kummuti äärele koguneb, seda rohkem hakkan kartma neid kaotada. no et keegi viskab palli või komistab või.

jälle häda.

tee peal üks eesolev auto pidurdas ootamatult. klaasid olid paberkotis auto tagaistmel, püüdsin võimalikult sujuvalt pidurdada, mõtlesin, kummast rohkem kahju oleks, kas klaasidest või auto esiotsast. tegelikult klaasidest, aga auto esiotsaga oleks hiljem rohkem jama olnud. seepärast riskisin ja …lisasin pidurit, nibin-nabin jäi eesoleva autoga vahet, aga: kõik jäid terveks.
kui ta vaid teadnuks, et valisin tema ja kolme klaasi vahel.

debiilsed mõtted.

vaid sekundi murdosa jooksul jõuab nii palju mõelda ja analüüsida.
imeline aju.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; november 29, 2022 toll Uncategorized

 

One response to “minu väikesed lõbud

  1. Nell

    november 29, 2022 at 8:23 p.l.

    See klaaside säästmine vist on mingi instinkt. Sõbrantsile keeras maanteel (tema sõitis maanteekiirusel) auto ette ja pidurdades oli tema esimene mõte ka, et toit kottidest välja ei lendaks, mitte see, et ta sõidab kohe suure hooga ettekeerajale sisse… 😀

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: