RSS
Pilt

tegelikult on mul plaanis talle ühel hetkel ikkagi külla minna, aga tema veel ei tea seda. ja mina ei tea, kas ma ikka päriselt tahan või meeldib mulle ainult see mõte.

29 aug.
 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; august 29, 2022 toll Uncategorized

 

2 responses to “tegelikult on mul plaanis talle ühel hetkel ikkagi külla minna, aga tema veel ei tea seda. ja mina ei tea, kas ma ikka päriselt tahan või meeldib mulle ainult see mõte.

 1. Bianka

  august 30, 2022 at 10:09 p.l.

  Miks mulle tundub, et selle postituse kaudu saadetakse sõnum kellegi teise armukadedeks tegemiseks, mitte vestluse teema üle arutlemiseks 😛

   
 2. kellakagu

  august 30, 2022 at 10:43 p.l.

  Sa mõtled Giovannit? Sa eksid, päris ausalt ütlen.
  Ma isegi ei taha arutleda, mõtlen ise. Mis minuga toimub. Vahel mõtlen, et tore ju oleks, aga mõtteks see jääbki. Kuidagi ei viitsi ega huvita. Vahel tahaks rohkem aega endale, lebomat hetke ja hingetõmmet, et nt lugeda või kinno monna, jubedamalt tahaks, aga ei midagi rohkemat.
  Hoopis nii palju omi tegemata asju, mida olen aastaid soovinud teha teha, jõuda. Aga pole olnud aega ega mahti. Ehk nüüd ühel hetkel jääb selleks ka aega. Kas nüüd aasta- paari jooksul, ei julge loota, aga kuidagi nagu ses osas valgus paistab.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: