RSS

lapsetalled

07 aug.

kuidagi läks lõpuks nii, et minu viies ja viimane on õe esimesest ja teisest vaid aastake-paar vanem. eile, kui blogistajate kokkutulekule läksin, võttis õde Päskini ja Hermione selleks ajaks enda manu. plikad jäid lõpuks isegi ööseks, kui käisin omalt poolt ka veksli välja, et kui Päskin peaks ikka vastu ööd kangesti mind igatsema hakkama, olen valmis nad koju tooma.

hommikuks panin endale äratuse ja kell kümme nende juuures pannakaid süües otsustasid õde ja õemees oma lastega karjakülla minna ning Pääsu lunastas endale nende autos ainukese vaba koha.

õde tegi mulle päevast messangeris otsereportaaži.

Pääsu tahaks nüüd muidugi neile elama jäädagi. no üht pidi veits nagu isegi puudutab, et ehk peaks endale peeglist otsa vaatama, aga teistpidi kuidagi lohutav kah.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; august 7, 2022 toll Uncategorized

 

One response to “lapsetalled

  1. Nell

    august 8, 2022 at 10:31 p.l.

    Njaa, mu 8-aastane on sel suvel saanud nädalate kaupa vanaisa juures olla. Koju toodud on ta suht poolvägisi. Ja iga vanaisa juurde kasvõi korraks minek kipub lõppema sellega, et ta kaupleb end sinna jääma. Natuke häiriv on küll…. (peaks vist peeglisse vaatama… või koju Belarusi traktori ostma 😛 )

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: