RSS

uus etapp

04 aug.

lisaks sellele, et tal nüüd juba kolmas hammas ära tuli ja neljas loksub, olen teda esimesed kaks päeva üksi plikadega õue, mänguväljakule lubanud. üleeile väheke, aga eile juba veidi enam, pisut enam kui kolm tundi.

ta saab nüüd isegi juba alt trepikoja ukse võtmega lahti keeratud. kuna see käib päris raskelt, siis olen siiralt üllatunud, et see kuidagi nii äkki ja lihtsalt tuli.

kuigi iga selline uus äraõpitud uus asi teeb minu elu ju iseenesest kergemaks, siis alguses ikka süda väriseb sees, jooksed rõdu vahet, et kas ikka on teda kuskil näha. iga uus olukord on omamoodi väsitav, seni, kuni ära harjud ja see tavaliseks muutub.
teinekord isegi head asjad.

lisaks, ilmselt nooremana on see iseenesestmõistetavam ja lihtsam, hirme on vähem. teiseks, kui ma nüüd tagasi mõtlen ning võrdlen, siis tundub mulle, et asi pole ainult mu vanuses, vaid tüdrukute turvalisuse pärast muretsed ka vist rohkem.

samas ma tean, et see pabin tuleb mul üle elada, sest tegelikult on mul tohutult hea meel, kui ta selle asemel, et toas passida, hoopis väljas, värskes õhus, plikadega ringi silkab.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; august 4, 2022 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: