RSS

Hommikud

20 juuni

Eile hommikul tabasin end taas mõttelt, et kas on võimalik, et isegi kui teise inimesega on …. natuke keeruline, siis tema füüsiline keha ikkagi sobib sulle? Ma tean, et olen olnud viimase aja suhteliselt endasse tõmbunud, eemal, kaugel ja ära. Aga isegi siis võtan Giovanni kõrval olles täpselt selle õige kuju. Tema vastas on alati ja iseenesest kuidagi loomulik, tuttav ja mugav olla. Ma sageli küsin endalt, et kas see saab võimalik olla.

Inimeste harjumused on hakanud vist tõesti juba nende loetud kuude jooksul tasapisi muutuma. Näiteks rongijaamas on parkimiskohta varasemast märksa keerulisem leida. Igasugust seltskonda käib läbi, aga päris märkimisväärselt on sõitjate hulka ilmunud ka triigitud-viigitud kontoriinimesi. Ma otsin näiteks Giovannile praegu sünnipäevaks õla- või seljakotti. Ja kuna ma nagu pole täpselt aru saanud, millist ma tahaks, siis ses osas on nüüd hea, et on mul piisavalt tühja aega mehi ühistranspordis koti pilguga kottida ning seda, mille võiks omaks ku(u)lutada, sealt välja raalida.

Tammsaare pargist läbi jautades nentisin, et kevad on täies jõus. Ei kõlaks vist kõige netimalt, kui öelda, et kevad on kiimas aastaaeg, aga võib-olla sobiks teda nimetada siis …. sireeniks?

Kevade väljanägemine ja lõhn on nii kütkestav, värske, lopsakas, kutsuv, hullutav ning nektarit täis. Isegi riivatult väljakutsuv. Pilvealune ilm toob mu arust kogu kompoti veel nähtavamalt esile ja lõhnad lausa uimastavad. Erksus ja palavus üksnes tapavad joovastust.

Aga jube väsitav on ta samuti.

Leidsin endale uued riidest valged tennised. Ise olen nendega üüber rahul. Trammi istmed tekitasid mus samuti täna hommikul nostalgiat. Nagu vanal heal ajal rongis. Ilusad mu arust ja mõnusalt avar oli.

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuni 20, 2022 toll Uncategorized

 

4 responses to “Hommikud

 1. liis

  juuni 20, 2022 at 10:36 e.l.

  Kui mul oleks raha nagu raba, siis ma kingiks Von Baeri seljakoti, et ikkagi eestikas ja kvaliteet ja nahk ja puha: https://vonbaer.ee/nahast-seljakotid-meestele/ aga mul ei ole, nii et ma ka ei tea rohkem. 😦
  aga selle osas, et kõik on praegu väga lopsakas ja värske ja mõnus, olen väga nõus. peagi pärast jaanipäeva hakkab kõik juba pleekima, koltuma, kõrbema, varisema ja sügise ja viljade kasvatamise poole sõudma… ja siis on juba jõuludeni vähem aega kui neist on möödunud ja päevad hakkavad lühemaks minema ja… 😀

   
  • kellakagu

   juuni 20, 2022 at 11:50 e.l.

   Kusjuures, ma täna just nägin ühel pintsaklipslasel väga sarnast kotti ja silm jäi kohe peale. Kaugele näha, et kvaliteetne ja joonega. Aga ma ei tea, kas just Von Baer oli. Kuigi sel juhul väga sarnane. Passisin seda vist nii otse ja häbitult, et see vanem meesterahvas märkas ära ja oli nagu päris segaduses ja häiritud, et mis siis nüüd:)
   Aga tõsi, minu rahakott muidugi ammugi sellele iludusele ei hakka.

    
   • exercicesdestyleennoiretivoire

    juuni 20, 2022 at 1:51 p.l.

    Aga millist otsid?
    PS ilusad teksad ka, mu lemmikvärvi.

     
 2. lendav

  juuni 20, 2022 at 1:56 p.l.

  Ma ei ole üldse meesterahvas, aga ma hakkasin ka nüüd seda kotti tahtma! Näiteks punast 🙂
  Tuleb panka röövima minna.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: