RSS

kuidas mind raamatusoovitusega ära lollitati

16 aug.

no nii loll ja igav raamat. kohe nii uskumatult loll, et vähemalt ses osas stiilipuhas. lugesin ja terve aeg ärritas, too haige suhe ja paigaltammumine. 280 lk aina ketras ja ketras, nagu kokkujooksnud netiühendus. ühel hetkel, ehk umbes viiel leheküljel kuskil esimese kolmandiku peal, ohkasin kergendunult, olles mingil põhjusel kindel, et nüüd läheb vähemalt põnevaks. ma ei tea miks, ilmselt seepärast, et ikkagi triller, et peab ju. aga no see oli minust sama loll lootus, kui raamat ise.

ärge lugege! või ärge vähemalt jumala eest ostke:)

 
8 kommentaari

Kirjutas &emdash; august 16, 2021 toll Uncategorized

 

8 responses to “kuidas mind raamatusoovitusega ära lollitati

 1. Mae Lender

  august 16, 2021 at 9:20 p.l.

  🙂 Nii armas!

   
 2. Bianka 2021

  august 16, 2021 at 9:35 p.l.

  Ma lugesin raamatusoovitustest, et “Kus laulavad langustid” on Apollo raamatupoe aasta raamat nr.1. Panin enda raamatukogus järjekorda, öeldi, et neil on 4 raamatut ja 16 huvilist. Seega võimalik 4 kuud ooteaega. Mõtlesin juba, et kui nii hea raamat, siis võiks ju endale osta. Õnneks jõudis rmt.kogu järjekord enne kätte. Seda raamatut ma küll elus teist korda kätte ei võtaks. Hea et ei ostnud.

   
 3. _kaur_

  august 16, 2021 at 10:58 p.l.

  No a ei pea ju raamatut lõpuni lugema, kui ei meeldi?

  See langustid laulmise raamat ei meeldinud mulle ka ÜLDSE mitte. Kõik oli kunstlikult konstrueeritud – keskkond, tegelased, tegevus. Mitte ükski asi selle romaani juures ei olnud huvitav. Null tärni.

   
 4. kellakagu

  august 17, 2021 at 6:54 e.l.

  Muidugi ma ei pea lõpuni lugema, seda ma oskan ja tean täna juba väga hästi. aga ma ei tea siis mis, ilmselt ikka see, et kuidas lugu lõpetatakse. muidugi olnuks ka võimalus sel juhul ainult lõpp ära lugeda, aga lõpp ilma loota, on pelgalt lõpp, ja nii võiks jälle loole ülekohut teha.

  Langusteid ma isegi ei hakanud tahtma, kõik, mida sellisel kujul reklaamitakse teeb mind alati ettevaatlikuks. pigem pelutab. ja teid kuulates saab see üksnes kinnitust.

   
 5. Katarina von B

  august 17, 2021 at 7:28 e.l.

  Kusjuures, ma võtsin ka selle raamatu hiljuti kogust kaasa ja samamoodi hullult punnitasin, et lugeda, aga ei suutnudki. Nii hea praegu lugeda sinu postitust, et polegi vaja ennast sundida. Aitäh!

   
 6. Mae Lender

  august 17, 2021 at 8:44 e.l.

  Mina ka ei suutnud languste lõpuni lugeda ja iga jumala hommik raamatupoe edetabelit vaadates mõtisklen viivu selle raamatu fenomeni üle.

   
 7. Tilda

  august 21, 2021 at 11:30 e.l.

  Mu meelest on langustide fenomen väga lihtne, kirjastus saatis mingi kampaania raames raamatu postkasti vist umbes kõigile raamatublogijatele, kelle aadressid kätte sai ja edasi on juba puhas psühholoogia 🙂 Kõik tundsid end natuke välja valitute ja tänulikena .. Loodetavasti maksti siis turundusinimesele preemiat ka vm ..

   
 8. kellakagu

  august 23, 2021 at 6:06 p.l.

  Tähendab, ilmselt läksin minagi raamtublogija, sel juhul, Briti, õnge. tähendab, ma sain nüüd targemaks, see on täielik poliitika, blogimaastikul:)
  mis ma sellest õppisin, siis seda, et edaspidi suhtun selles osas eelarvamusega ka nendesse blogijatesse, keda enne kinnisilmi usaldasin:)
  sest, noh, eks nemad ole ka lõikes, mida ja kuidas sa siis ikka mõtled ja ütled ja kirjutad. olgem ausad, ise tahaks ju samuti olla (jätkuvalt) see väljavalitu ja tänulik, kuna ilmselt juhtub sinna jama hulka teinekord ka vägagi suurepärast.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: