RSS

üleolevast minust. kuigi ilmselt ikka vanus ja elatud elu, kogemused? ja siis veel see midagi, mis mind enda puhul hirmutab.

11 aug.

muudkui kirjutatakse, et koroona kahandab suhtlemise oskust. ma nüüd ei tea, kas koroonast või millestki muust, oskus on mul justkui täitsa alles, aga tahtmist ja huvi ja kannatust….viisakust?… pole enam mitte üks raas. lihtsalt nagu kohe üldse ei viisti kuulata, veel vähem sõna sekka öelda. teinekord ikka lasen end kaasa tõmmata või siis ikkagi püüan natuke sotsiaalsust üles näidata, puhtalt omakasu huvides, sest ilmselt pisut ju peaks, aga ise samal ajal tunnen, kui vastik ma ikka olen, teen justkui huvitatud nägu, kui sisimas aina mõtlen, et mhmh, mhmh, saaks juba kiiremini minema, ukse kinni, oma asja ajama. kohutav, kohutav on see tegelikult. kas ma ise tahaks, et keegi minuga niimoodi mängiks, petaks? ma ei tea, mis see toimub, eriti peale seda koroonat, mitte, et inimesed iseenesest kuidagi rumalad või igavad oleks, kaugel sellest, aga paljud teemad ja jutuajamised, arvamusavaldused on sellele vaatamata nii teada ja tuttavad, ehk koostisained on kõik samad, ainult erinevas kastmes. kuulan (sageli ka loen…üle rea, lihtsalt õudne) ning samal ajal peas aina vasardab, et tegelikult ju ei midagi uut. mhmh, teinekord päris hästi öeldud/ kirja pandud, aga tahaks nagu rohkemat. veel rohkemat. tahaks nagu võimatut. ja kui seda ei saa, (et mida siis?), siis enam ei viitsi nagu isegi viisakas olla, taga hullemaks!, aga parem siis juba teen tööd või triigin või löön aega laiaks täpselt selle ja kellega, mida ja keda ning mille ja kelle kogust, ise valida saan.

mis iseenesest on päris hirmutav trend. minu isiklik inimestest ja tegevustest kokku pandud toidukorv.
see ei saa hästi lõppeda.

 
3 kommentaari

Kirjutas &emdash; august 11, 2021 toll Uncategorized

 

3 responses to “üleolevast minust. kuigi ilmselt ikka vanus ja elatud elu, kogemused? ja siis veel see midagi, mis mind enda puhul hirmutab.

 1. Frieda

  august 11, 2021 at 9:53 p.l.

  Umbestäpselt minu mõtted. Ma olen küll alati erakliku loomuga olnud, aga viimasel ajal pole nagu üldse enam tahtmist, huvi ega jaksu suhelda. Ei oska selle tendentsiga midagi peale hakata ka. Peaks ju nagu ikka suhtlema… aga kui end selleks sundida tuleb, siis kas on vaja jne. Siiski natuke kuidagi murettekitav värk.

   
 2. kellakagu

  august 11, 2021 at 10:42 p.l.

  Jah, ja ma arvan, et saan aina enam aru, mida väga vanad inimesed mõtlevad ja tunnevad, kui nad ütlevad, et on elust väsinud. Ilmselt on kõik juba nähtud, selgeks mõeldud ning läbi tunnetatud, ei midagi uut siin päikese all, aga lõpuks võib ikka päris tüütuks ja igavaks minna vist küll.

   
 3. Taivi Metus

  august 12, 2021 at 10:36 p.l.

  Asjaga päri.Kokku on võetud justkui üheksa inimese arvamus kümnest…

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: