RSS

poisslaste vanematele omal vastutusel. mina olen hoiatanud ja vastutust siinkohal ei võta.

19 juuli

Me oleme siin Suvekuningriigis eilsest nagu asumisel, mitte hingegi pole kuskil näha. ja kuigi täna on mul selline paras peavalupäev ja Hermione astus mesilasele otsa ning Pääsu ogalikule, siis tegime täna hommikul ikkagi ühe taaskasutuse tuuri ja olgu jumal siinkohal tänatud, et leidub inimesi, kes ei vaja enam asju, mida meil kambaga hädasti tarvis läheb.

ma sain endale lõpuks kohvikannusoojendaja ja veel muud kasulikku siia ja sinna. ja kui ma kogu selle kraami hiljem verandale maha laon, siis mõtlen ikka ja jälle, et mida kuradit ma ikka veel vahel midagi kalli raha eest päris poest ostan. kui ma vaid viitsiksin rohkem selle kellegi vana hulgas ringi tuuseldada, siis leiaksin tegelikult endale kokkuvõttes võileivahinna eest oluliselt enam ägedat ja täpselt seda enda oma.

eile Pääsu muide selgitas mulle siin tarbimisega kaasnevaid maailmavalusidasju, et kui sa e-poest midagi ostad, siis võib sageli juhtuda, et kui sa selle kätte saad, siis see ei meeldigi sulle. ja lastega võib samuti vahel juhtuda, et kui sa ta kätte saad, siis emale ei meeldigi. et ootad tüdrukut, aga saad hoopis koleda poisi.

mul jäi üle ainult õhku ahmida, et kuidas ma need lapsed küll nii targaks olen suutnud kasvatada. ma ikka ei jõua ära imestada ja imetleda seda laste seostamis- ja analüüsivõimet!

All Star on rääkinud!

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuli 19, 2021 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: