RSS

aegluubis

22 juuni

mu arvates on selle palavusega elamist ja olemist täitsa paslik võrrelda rasedusega. mõistus on nagu kotis ja sugugi ei lõika. mulle tuleb sellega üle pika aja meelde, et kunagistel lõunamaa reisidel sai ikka omakeskis mõeldud, et kuidas need inimesed seal üldse mõttetööd nõudvaid tööülesandeid suudavad täita. ma ei saa hästi teiste inimeste jutustki praegu aru, pean pingutama, et see enda jaoks ära dešifreerida.

venime ja ujume loiult neid praegusi päevi siin Suvekuningriigis õhtusse. päevad polegi nii raskesti üleelatavad, aga just need ööd….no ma mõtlen, et kui magada tahad, magamiseks on need hetkel küll tõeline piin. hommikul tõused, nina kaks korda suurem peas ja silmi hästi lahti ei saa.
samas, ma siinkohal ei vingu, sest on teadmine, et see ei kesta ülemäära pikalt. muidu….oleks ilmselt sama tunne, nagu kunagi Tais. sest konditsioneer pole absoluutselt minu teetassike, rohkem selline vihma käest räästa alla variant.

no ja loomulikult on mul ka korralik ohatis. minu alatine kuumuse ja tuuletõmbuste märksõna ja tüütu kaaslane.

ma näen juba mitmendat päeva rannal ühte ohtlikult valge nahaga naist. ta seisab väga järjekindlat ja visalt püsti, käed puusas, näoga päikese poole, aga on endiselt täpselt sama lumivalge. arvatavasti kasutab ta kaitsekreemi, sest teistmoodi tema nahaga ilmselt ei saagi. aga pisuke kahju on teda vaadata, teeb nagu rasket tööd seal. aga noh, eks meist kõigil ole omad põdemised ja probleemid. tema vaatab tõenäoliselt mind mõne muu nurga alt ja mõtleb, huh, vähemalt sellest olen ma pääsenud:)

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuni 22, 2021 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: