RSS

päevapoliitiliselt

04 mai

Toomas Tross ütles naljaga pühapäeva õhtuses saates, et kui ühiskond esmaspäevast osaliselt lahti keeratakse, siis tema juba provokatsioonidele ei allu ega kampaaniatega kaasa ei lähe, et tema jääb hoopiski nimme koju ja vahib aknast.

no ja nüüd ma vaatan seda eilset pilti ja tahaks taas kord kätega vehkida, kividega loopida ja kõva häälega karjuda: inimesed, mis teil ometi viga on!

ja päevajürka, tõeline džentelmen, kes mõni aeg tagasi uhkelt, nina püsti, kuulutas, et tema juba järjekorras ette ei trügi, ikka vanemad kõigepealt, nagu kord ja mängureeglid ette näevad, lasi endale nüüd siis Pfizerit süstida. ja selline mees tahab siis olla peaminister või vähemalt president.

kogu see praegune poliitiline seltskond on kokku jooksnud ning paistab üha enam nagu üks kinnikasvanud, räpane, silmakirjalik ja haisev konnatiik. igaüks sikutab oma köit ja ajab justkui oma asja, kilisev-kolisev, lonkav ja mölisev.

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; mai 4, 2021 toll Uncategorized

 

4 responses to “päevapoliitiliselt

 1. Angelika

  mai 6, 2021 at 7:44 e.l.

  Küll sul ikka see Jürka kripeldab! Oli ju kirjas, et perearst soovitas Pfizerit, teiseks võib ta olla riskirühmas ja tema vanuse riskirühma juba süstitakse, kolmandaks tuli kutse haiglast, neljandaks on vaktsiini praegu üldiselt siiski piisavalt ja ta ei võtnud kellegi eest midagi ära, viiendaks on tal ametipost, kus terve olla ja mitte nakatuda on tähtis jne.

   
 2. kellakagu

  mai 6, 2021 at 8:20 e.l.

  Kui ta oleks Jürka, siis ma ei kobiseks, aga riigimeheks ta küll ei sobi. nagu tuulelipp, kui jama majas, siis tõmbaks ilmselt esimesena saba jalge vahel uttu.

   
 3. helle

  mai 6, 2021 at 8:37 e.l.

  Missugune kisa tõusis, kui Marika Priske sai lisadoosi. Löödi lausa risti! Juku-Kalle Raid leidis, et Tanel Kiik sai ebaseaduslikult A-Z vaktsiini (muide, samal päeval, kui Suur Jüri loobus väidetavalt perearsti soovitusel), kuna kuulus advokaat pidi samal ajal surema. Tule taevas appi! Siis käis veel mõnele närvidele, et Kadri Simsonile tehti ka süst, kuigi tema järjekord europarlamendis pole veel kätte jõudnud.
  Olen täitsa kellakaguga ühte meelt. Tulevane, praegune, endine jne riigimees peaks olema aus ja võtma tõeliselt (mitte näiliselt, ainult sõnades) vastutuse.

   
 4. helle

  mai 6, 2021 at 9:04 e.l.

  Lugesin oma kommentaari läbi ja ei saanud ise ka aru, mis selle mõte on. Näited on selle kohta, kui silmakirjalik ja talumatu see kõik on, mis praegu toimub.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: