RSS

päeva lõpus

15 apr.

Ma ei tea, kust ma seda kuulnud olen ja kas see ka vett peab, aga igal juhul täna päikseloojangu ajal, kui me poest tulles pisikesest tunnelist läbi tulime, sõitis rong meie pea kohalt üle ja siis ma ütlesin ka Pääsule, et nüüd võime midagi soovida. ma ei teagi, kas Pääsu midagi soovis, tal tekkis hoopis hulgaliselt küsimusi, aga mina igal juhul soovisin, et saaksin endale veel ühel päeval oma puupliidi.

täna oli vilu tuul ja soe päike. oluliselt rahulikum ja leplikum olemine, kui eile. hea päev.

ostsin endale muide mai kuusse teatripileti. vendade Lehman´ide loole. isegi, kui ma sinna ei saa, siis tekkis ühtäkki tunne, et ma tahan, et see mul vähemalt taskus oleks.
uut hingamist ja õhkõrna lootust on õhus.

pidin kellegagi seda jagama ja ütlesin talle ka, et tead, tuli kohe järsku selline tunne ja tahtmine ja vat ostsin, mille peale ta naeris, et mis aastaks?!

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; aprill 15, 2021 toll Uncategorized

 

4 responses to “päeva lõpus

 1. Nell

  aprill 16, 2021 at 6:07 e.l.

  Mmm, puupliit. Meie koduleidmist omal ajal raskendas puupliidi soov üsna korralikult kuna “euroremontijad” olid sobivate majade korteritest need (ja ahjud) välja lõhkunud. Õnneks mõnes siiski leidus ja meil on pliidiga kodu. Lähen lisan ühe halu, mõnus on…

   
 2. Indigoaalane

  aprill 16, 2021 at 9:10 e.l.

  See, et kui rong üle sõidab, siis soov täide läheb- teadis juba vanarahvas. Nii et on küll nii 🙂

  Pileti osas tahtsin hoopis. Julge oled. Mul on juuniks puhkus planeeritud, mille ma kavatsen ka välja võtta ja ma olen ikka väga kõhklev. Õde tuli Hispaaniast- maskid, testid. Ühel kolleegil tühistati tagasilend, peab veel 2 nädalat ootama või teise lahenduse leidma. Ma pole kindel, kas ma ikka niimoodi tahan.

  Minu sisetunne ütleb ka seda, et valitsejate optimistlik plaan, et kõik suvel end vaktsineerivad, ei lähe samuti täide. Esiteks AZ ja JJ maineprobleemid ja teiseks, kui oht taandub, siis pole ka soovijaid järjekorras. Ainus mis aitaks, oleks mingi porgand, aga kuulates seda kõike, siis ilmselt sel suvel vaktsineeritus mingeid eeliseid andma ei hakka.
  Mis omakorda tähendab, et sügisel alustame järgmise lainega… ( tahaks optimistlikum olla, aga ei saa…:()

   
 3. kellakagu

  aprill 16, 2021 at 9:27 e.l.

  Eks see pilet taskus olegi rohkem nagu vaktsineerimine, ehk uks:)/usk ja lootus homsesse.
  ma ikka usun, et ehk nooremad soovivad vaktsineerida, kui võimalus avaneb. pigem pelgan neid uusi tüvesid, mis võivad juba olemasoleva nullida. siis hakkab kõik see trall suuresti nagu otsast peale.
  aga mis mina muidugi tean. olen samuti küllatki kergeusklik ja naiivne inimene, nagu mõned siin enda kohta räägivad:)
  pilet taskus, vilistan oma viisikest ja tiksun oma väikest argipäeva.

   
 4. nodsu

  aprill 16, 2021 at 9:48 e.l.

  Oh, puupliidid.

  Mul on kogemata kujunenud olukord, kus majapidamises on kokku 3 puupliiti, sest kaks meie tubadest olid enne kööktoad, Tartu tüüpi ahjuga. Ma ei suuda kuidagi ühtki neist välja lõhkuda, kuigi mõistusega võttes ei ole meil neid nii palju vaja, loogiline oleks jätta alles need, mis on ahjuga ühes tükkis, ja lammutada eraldi pliit välja ja saada palju suurem köök.

  Aga teisalt jälle on ainult eraldi puupliidil praeahi…

  Aga teisalt jälle ei ole me seda iidamast-aadamast kasutanud, sest naturaalsemad küpsetamised teeme viimasel ajal kõik tavalise ahjuga, toakütmise kõrvalsaadusena…

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: