RSS

kuida see väike eesti siin jälle ehitama hakkas

07 veebr.

no ma mõtlesin, et kohe varsti peaks tulumaksu tagasi saama, et teeks siis peagi saabuva Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul ka oma pisikesele eestile kingituse. kevadel, koroona ajal, sai siin suures toas ja esikus tapeeti uuendatud/vahetatud, aga liistud jäid sel hetkel raha puudusel ära. seega mõtlesin ja vaagisin, et mida siis täpselt ja lõpuks otsustasin ikkagi sellele asjale punkti panna, kuigi vahetada ja uuendada oleks siin loomulikult enamgi. kui te nüüd arvate, et ühest poest saab kõik korraga, siis loomulikult mitte. kohapeal oli alles kuus põranda- ja neli nurgaliistu, puudu jäi 5 põranda- ja lahtine kogus nurgaliiste. Ja kuna ka seal teises kaupluses on neid põrandaliiste järele ainult loetud arv, siis sõitis Giovanni hetkel linna teise otsa neile järele, sest ma tõesti ei söanda seda edasi lükata, mõistate ju isegi, et kui neid seal nädala pärast enam ei ole, siis ma ei jõuaks end ära nüpeldada.
ja kui juba kulutamiseks läks, siis tõin eile poest lõpuks ära ka oma kauaigatsetud loodi, saab Ruudi toas ühel hetkel tapeedi panemisega jätkata. sest kui mul tekib ikka nädala keskel, üksi olles, suur tuhin seda panema hakata, siis on loodist palju abi.

mis tähendab, et eilne päev kulus siis suures laastus ehitamisele. Giovanni saagis ja puuris ja paigaldas, mina peitsisin nurgaliiste. tasapisi, kiiret pole, jõuga ei ponnista, ikka nii, et õhtuks okse maik kummalgi suus poleks. egas töö pole jänes, kes eest ära silkaks.

aga noh, otsast pihta peab hakkama, muidu läheb nii nagu ikka kipub minema, et ajutine-igavene.

 
3 kommentaari

Kirjutas &emdash; veebruar 7, 2021 toll Uncategorized

 

3 responses to “kuida see väike eesti siin jälle ehitama hakkas

 1. lendav konn

  veebruar 7, 2021 at 2:26 p.l.

  Korralikud tööriistad on edu alus!:)

   
 2. Nell

  veebruar 7, 2021 at 5:11 p.l.

  Mul on üks remonditöö kodus juba 7. aastat alustamata kuna õigesti tegemiseks pole finantsi aga “ajutist-igavest” varianti koha kindlasti ei taha. Kuigi lähipäevil tekkis mõte, et peaks ka jupikaupa saama, ilma ajutise vahelahendusteta…
  (Mulle meeldivad konkreetsed remonditegevused, kus tulemust ka kohe näha on. Oli vaja õlivahatada umbes 40 ruutu sisevoodrilauda, 1,5 kuuga on pool tehtud… Tüütu ju…)

   
 3. kellakagu

  veebruar 8, 2021 at 10:01 e.l.

  Mhmh, mul ongi: Giovanni ja tema kuldsed käed. ta teeb maailma ilusaimat tööd.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: