RSS

aina kodusemaks kisub

04 veebr.

Maalehe horoskoop lubas mulle aasta alguses muuhulgas, et tegelen sel aastal palju oma lastega. alati, kui horoskoop mulle sellist asja ennustab, siis ma mõtlen, et ohoooo, kah nüüd uudis, see peaks mul juba horoskoobis püsi-klausel olema.

umbes samamoodi nagu praegused koroonaga seotud piirangud, mis on olnud suures plaanis mu elu viimased kolmkümmend aastat. seega, mis piirangud, tavaline argipäev:)

eile õhtul veidi enne südaööd, kui olin just unne suikumas, piiksus mu telefon, kolm korda järjest. mis te arvate, kas ma sain seepeale, kui telefon vastu ööd närviliselt piiksub, rahulikult magama jääda? loomulikult mitte, ikka peab veenduma, et ega kellegi lähedasega miskit hädaolukorda ole.

hm, Resident, kellega me nüüs siis nii pool aastat vaikinud oleme. ma ei usu esmalt oma silmi. äkki on pidune, käib esimese hooga peast läbi:) aga saan teada, et meil on meeletult kommi, magusat ja šoksi, mida me kunagi ise ära süüa ei jõua. et kas me ei tahaks osa ära viia ja ühtlasi ka nende tutikale, sel sügisel ostetud kodule, silm peale visata.

sõnum ise on täpselt sama muuhulgas nagu see, milles Troonipärija mõni aeg tagasi mulle teatas, et ah, lähen lasen endale väikse opi teha.

hm, aga kas tõesti juba erialaga seotud kaasnähe, hästi ei suuda uskuda, kas selleks veel liiga vara pole, mõtlen seepeale. kuna uni kohe enam tulla ei taha, siis püüan meenutada ka võimalikke muid tähtpäevi, aga justnagu midagi poleks. aga noh, mis meil iseenesest magusa vastu saab olla, siin majapidamises?
ja jään magama.

et siis hakka või horoskoopi uskuma, esmalt see Hermioone koduõpe, nüüd täiesti ootamatult ja tühjalt kohalt vastu ööd selline valge lipp, Pääsust rääkimata, kes on juba nii ehk naa mu täiskohaga satelliit.

Hermioone muidugi kilkas selle ootamatu uudise peale, Pääsu põrnitses, nagu ikka, veidi kahtlustavalt ja altkulmu, aga oli siiski nõus, kuna isegi Ruudi arvas seekord, et tahab kaasa tulla ja mis tal kribul siis muud üldse üle jääbki.

umbes tunni pärast hakkame sättima, pakime seltskonna kokku ja sõlmime magusarahu.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 4, 2021 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: