RSS

kodused lood

01 veebr.

Reamees Ruudi (või noh, mis reamees ta enam, nüüd juba puha pagunitega ja neli alluvat lisaks), tuli nädalaks koju käima. Hermiine on samuti sel nädalal koduõppel, neil nädal-nädal graafik. ja siis Pääsu hetkel poole kohaga, kuni tervis lasteaias vastu peab. seega, meid on üle pika aja kohe päris palju koos.

Troonipärija on otsustanud nüüd vist igasugu operatsioonid ja haigused omal nahal läbi proovida, kuu peale pimesoole oppi korjas ta siis oma vutimansast ka koroona ühes. loodab, et ehk naine ja laps kodus jäävad siiski terveks, sest juba lähiajal on neil perre uut beebit oodata, aga eks mõne päeva jooksul selgu.

Resindendi elukaaslane läks jaanuarist tööle. läbis päris ametlikult mitu vooru ja osutus valituks. töö meeldib ja ise on rahul. see on jällegi väga tore.

mina teen jätkuvalt tööd ja peale tööd siis ostan-müün-vahetan. ema leidis mul enda kodust suurte poiste kahed väiksed Rossignoli suusasaapad, millest ma ühed maha müüsin ja selle asemel endale magamistuppa pisikese klambriga punase öölambi parseldasin. Pääsule ja endale ostsin kasutatud vanakooli iluuisud, nimelt on mul kindel plaan veel sel kuul merejääle neid proovima jõuda. Hermioonele pole veel leidnud, tal on suurem jalg ja ja seda numbrit liigub ilmselt vähe. lisaks olen langenud raudvoodite lõksu, ostsin Ruudi tuppa ka ühe kasutatud variandi, mida saab kokku lükata ning vajadusel ka laiemaks lahti tõmmata. selline praktiline, nagu Giovanni ütles, ainuke siin majapidamises, kes minuga raudvoodite osas ühes paadis on. Ruudi nägu vajus küll väga ära, kui ta oma uut voodit nägi, sest mulle nagu raudvoodid üldse ei meeldi, magan nüüd nagu puuris, teatas ta hapu näoaga, aga jäi siiski täiskasvanuks. samas, egas ma raudvoodit talle ju kaasavaraks pakugi, seda ostes vaatasin ikka kaugemale ette. ühel päeval, kui ta oma elu peale läheb, jääb see plikadele. kes samuti raudvooditest just vaimustuses pole, aga no, natuke peavad nad minuga ka leppima.

suureks saavad, siis ostku endale mis iganes voodid, võtku endal kass ja koer, käigu palja peaga, söögu oma toas, ärgu üldse magagu, kui ei soovi ja voila, elagu kõik täpselt nii nagu ise soovivad.

aga kasutatud asjade ostmises ning müümises on miski täiesti seletamatu võlu ja hingerahu. või oleks õigem öelda hingepuhtus. nagu oleks kohe midagi head teinud või nii.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; veebruar 1, 2021 toll Uncategorized

 

2 responses to “kodused lood

 1. helle

  veebruar 1, 2021 at 10:08 p.l.

  “suureks saavad, siis ostku endale mis iganes voodid, võtku endal kass ja koer, käigu palja peaga, söögu oma toas, ärgu üldse magagu, kui ei soovi ja voila, elagu kõik täpselt nii nagu ise soovivad.”

  Kuidas mulle see tsitaat meeldib!

   
 2. Emmeliina

  veebruar 4, 2021 at 7:24 e.l.

  Mulle nii meeldivad su kirjeldused perest. Nii soojad ja elujaatavad. Plaanisin enda raudvoodist loobuda, aga ei suutnud. Vanad asjad sisendavad turvalisust: olid enne mind ja on ka pärast mind!

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: