RSS

naabrivalve

24 jaan.

Mu vastasmajas elab kolmandal korrusel üks noor pere. ma näen hetkel samuti üle arvutiekraani seda meest külmkapi kallal toimetamas. teate ju küll seda kortermajade rõõmu, kus oma vastasmaja elanikele, kel aknad täpselt sinu omade vastas juhtuvad olema, kaasa elad. väsitav ja pealesunnitud, aga pääsu ka pole, kui just kogu aeg pimendatud kodus olla ei taha.

ma pakun, et see paar on kuskil 30 pluss. neil on kaks last, suurem on plika, ehk selline 8-9-aastane. ja väiksem on poiss, kindlasti Pääsust noorem, nii umbes kahe-kolme tuuris. pigem läheneb kolmele. naine on imearmas, blond, sale, aknast vaadates väga armas ja naiselik, aga kindlasti mitte tibi. seevastu mees on end käest lasknud, ja see kohutavalt häirib mind. paksuks võib ilmselt ka minna ka ilusamini või koledamini, kuidas siis öeldagi: korpulentselt ja laialivalguval-lodevalt. see mees on seda teinud ilmselgelt inetult, ta on selline täissöönud, hea elu peal noor mees. ilmselt on ta erialalt pintsaklipslane, sest õhtuti, ajal, mil tavaliselt tullakse töölt, näen teda vahel triiksärgis ja ülikonnas. ja teate ju küll, kui inetu näeb välja ülikond paksu inimese seljas, pigem siis juba teksad, sada korda etem.

ausalt öeldes, ma ei teagi, mida selle paratamatusega pihta hakata, tegelikult ma ei taha seda kõike näha, üldse mitte. aga ma ei ole endiselt oma valikutes vaba, pean arvestama lastega, mis ei lase mul ainult endast lähtuvaid vangerdusi elus ette võtta. tahaks siinkohal öelda veel ette võtta, ikka veel tahaks öelda veel, aga teinekord jällegi mõtlen, et seda veel ei pruugi enam kunagi tulla. ei saagi elus oma veel jõuab.

vahel ikka mõtlen ja mängin, isegi põgenen sinna, et kuidas ja kus ma elaks, kui ei peaks lastega arvestama. pisike pliidiga toake ja mulgikapsad:), aga sellest olete ilmselt juba kuulnud.

ja võib-olla on ta kõigele lisaks väga tore mees. seda enam ei peaks ma teda pildi pealt nägema.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; jaanuar 24, 2021 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: