RSS

lihtsalt

27 nov.

No ja ongi kätte jõudnud tolle eriskummalise aasta lõpp, kus kodukontoris toimetades hakkavad päevadel kaduma nimed ja kellal tunnid. olen taas kord harjumas, et hommikuti pole kuhugi kiiret ja saab tasapisi end päeva sisse elada. ja et Pääsu tahab ainult ema ja mina …. värsket õhku ja magada.

linn muutub aina kaunimaks, esmaspäeval, kui kontoris olin, siis käisin raamatupoes, sinna võib ennast lausa unustada, eriti veel nüüd, lähenevate pühade paiku. loomulikult pean vähemalt kolmkümmend korda päevas vastama küsimusele, mitu päeva veel päkapikkudeni aega on jäänud ning kuulama teist sama palju, mida Pääsu jõuludeks soovib. Pääsu näol tungib jõul aina jõulisemalt ka tuppa, sest näe, siin on ja seal on, seega andsin alla ja esimesed värvilised tulukesed keerutasime lõpuks juba eile ta kiigenööride ümber särama. tegelikult päris tore on. samas, kuuse osas jään ma kohe kindlasti endale kindlaks, siinkohal tal pole lootustki, kuigi ta muidugi üritab, aga selle lähme toome metsast tuppa siiski natuke enne suuri pühi.

aga kuidagi hea on, mulle see pime aeg aasta aastalt enam sobib, ja täna hommikul keerutas taevast alla koguni lund, mis tegi olemise veelgi rahulikumaks ja ilusamaks.

Bianka kommenteeris Konna blogi postituse sabas, et elus need suhted, kus nö. “ilma jäid”, jätsid palju tugevama elamuse, kui need korrad, kui “said”. minu arvates saab seda edukalt laiendada kogu elule. praegu näiteks on täpselt see koht, kus ilma jäämine võiks teha uhkeks ja õnnelikuks, sest kokku hoides, õlga alla pannes, midagi ühiselt tehes saame vastu palju ainulaadsema ning väärtuslikuma tunde ja kogemuse, kui materiaalne maailm seda meile eales pakkuda suudaks.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; november 27, 2020 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: