RSS

üleminek koroonatalvele

19 nov.
meie eileõhtune Kuninglik õhtusöök, tore klõps tuli.

Hübriidõpe laienes nüüd ka hübriidtööna töötajatele. ehk siis sellest nädalast on kontoris kohal umbkaudu 1/3 inimestest, ülejäänud on kodukontoris. kontoris käime siis hetkel graafiku alusel, seega on mul praeguse seisuga nädalas päev/paar ametlikku linnakontoripäeva. ühest küljest teeb see mu elu taas kord hulka pingevabamaks, teisest otsast jällegi kisub rohkem pingule.

loomulikult jäi koos minuga suurema mahuga kodukontorisse ka mu pisike satelliit, kes sellega seonduvalt on lõunaunevabale päevas sujuvalt üle läinud. tõmbab hommikuti magada ja selle peale läheb lõunauni juba paljuks.

sellega seoses juhtus täna nii, et tõusin ka ise alles 9.22. olgu-olgu, tegelikult korra ka kella peale 6.35, kui Hermione üles ajasin ja kooli saatsin, aga seejärel viskasin nohiseva tegelase kõrvale uuesti pikali ja mõtlesin, et proovin, ehk õnnestub, sest üldiselt see mul läbi ei lähe, aga mõelda vaid, seekord läks õnneks, jäin uuesti magama.

ma arvan, et viimati juhtus selline asi minuga korra selle aasta koroonakevadel. ja sellest eelneva 25 aasta jooksul ehk tuleb veel kümme korda kokku, kus ma hommikul nii pikalt maganud oleksin.

ühesõnaga, neid hommikud, kus ma tõusen hommikul üles ja mul kuskilt ei valuta või pole kange, pea ei tuika või ei käi ringi, ei iivelda. või kus ma tunnen end väljapuhanuna ning mul on energiat, selliseid hommikuid on mu elus ette tulnud ikka üliharva. nii harva, et ma lausa mäletan üht ja teist ja kolmandat.

ja kuna see on mu teadliku täiskasvanu eluga kaasas käinud nii kaua kui ma mäletan, siis inimene ilmselt kohaneb ja harjub ning kui siis juhtub vahele mõni selline helgem hommik, nagu täna, siis see on minu jaoks midagi erakordselt õnnist ja tänuväärset, mida sajaga hinnata.

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; november 19, 2020 toll Uncategorized

 

4 responses to “üleminek koroonatalvele

 1. lendav konn

  november 19, 2020 at 8:24 p.l.

  Mõmmik tundub tibi olevat!:)

   
 2. kellakagu

  november 19, 2020 at 8:46 p.l.

  Kõik olid tibid, va see, kes viimasena lauda jõudis. temale enam peale tee ja kuningliku seltskonna muud ei jagunud.

   
 3. Nell

  november 20, 2020 at 8:21 e.l.

  Mmm, mulle meeldib su söögilaud. Õhtusöögiseltskond tundub ka tore. Mu enda lapsuke kipub “pimeõhtusööke” korraldama. Kui mina söögilaual küünla süütan siis kustutab tema laetule ja pean olema piisavalt kiire, et taldrikutega enne lauani jõuan 🙂

   
 4. kellakagu

  november 20, 2020 at 8:52 e.l.

  mmm, mulle meeldib ka jubedamal kombel me söögilaud. jumal, kui kaua see mu mõttes juba mõlkus, millalgi eelmine aasta lõpp võtsin kätte, hakkasin teadlikult otsima ja lõpuks lasin Hiiumaalt ühe koju ära tuua. ja tõesõna, ma ei väsi seda vist vaatamast ja rahul olemast. ja mulle kuidagi tundub, et toit ja seltskond maitseb ka selle ümber süües kõigile paremini.
  pimeõhtusöök muide kõlab päris põnevalt, peaks ka lastega läbi mängima.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: