RSS

mängud tulega

12 okt.

kontoris lendavad pilgud ja nooled, õhus on armuafääri algeid. mina isiklikult pole nende vahele jäänud ja midagi pealt näinud, eks ma viibin muidugi keskmisest vähem kohal ka, küll aga olen siit-sealt möödaminnes kuulnud, täna juba piisavalt palju, et uskuma hakata. sest inimesed vahetavad omavahel ühemõttelisi pilke, viskavad õhku lausejuppe ning sosistavad nurga taga siis, kui nad arvavad, et keegi kolmas neid ei kuule, kas ainult mulle tundub nii?

ma kuulen ja kuulan ning mõtlen ainult, et milline õnn, et see pole mina, milline õnn, see on lihtsalt ebareaalne, milline kergendus- ja vabadusetunne mind täna seda mõeldes seejuures valdab, sest jumal, kuidas ma enam ei viitsiks. ma ju ometi tean, kui palju segadust ja pisaraid ja jama sellest kõigest lõpuks võib tulla ja maha jääda. ning kui lugu peakski leegina üles lahvatama, siis juba eos on üks osapool ilmselgelt haavatavamas seisus ning tema võimalus haiget saada ja oma senine elu segi paisata on otsatult suurem, kui tol teisel.

aga see on fakt, pelgalt fakt, mõistate? ja issand hoia, kui vanana ma end niimoodi mõeldes tunnen.

mis tähendab, et tahaksin ainult võtta tal korra käest ja öelda…ma ei teagi…. öeldagi lihtsalt, et hoia ennast!….sest ma ei saa midagi teha, aga ma ei näe seda ka kui suurt viga.

ja kui te nüüd arvate, et see on üksnes eneseõigustus, stiilis no mida muud tema öelda saabki, siis kohe kindlasti mitte. kindlasti mitte.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; oktoober 12, 2020 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: