RSS

mis kuldne päev ja kuldne ilm

01 okt.

meie Pariisi reisi lend tühistati, 5 päeva enne väljalendu, juhhei!
otsustasin ühel hetkel ära, et ma siiski ei võta seda riski, ikkagi üksi ja lastega ja kõige enam hirmutaski, et mis siis, kui ma ise peaksin reisil olles rivist välja langema, kes ja kuidas siis lastega toimetab ja saab, ja ühesõnaga, obviously too much for me. et Airbnb-st veel 50% raha tagasi saada, siis tühistasin nõutud ajavahemikus broneeritud korteri, aga lennupileteid edasi lükata ega muuta polnud võimalik, kuna tegu oli Giovannilt igiammu sünnaks saadud kinkekaardiga, millel oli ajalimiit, mis edasi nügimist enam ei võimaldanud. mul oleks veel jäänud võimalus endal piletid tühistada ja paarsada eurot niimoodi kindla peale peo peale saada, aga otsustasin minna ses osas täispangale, et tuimalt ootan, kas lend tühistatakse, siis saan tagasi kõik, või ei tühistata, ehk sel juhul: mitte pennigi. ja kujutate pilti, see tühistati, juhhei selle peale veel kord, sest halva mängu juures sain siiski peaaegu et parima võimaliku lõpplahenduse, pool Airbnb broneeringutasust ning uus kinkekaart uue 2,5 aastase kehtivusajaga. see teeb mulle tõsiselt head meelt.

ja see pole isegi kõik. täna õnnestus mul novembri alguseks osta veel ka Linnateatri piletid. nagu, mis veel paremat olla saab.

no ja muidugi, Pilvede all alustas eile õhtul uut hooaega. ja OP on tagasi. ja Plekktrumm. ühesõnaga, kõik see, mis minus turvatunnet suurendab, sest päike tõuseb.

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; oktoober 1, 2020 toll Uncategorized

 

4 responses to “mis kuldne päev ja kuldne ilm

 1. Mae

  oktoober 1, 2020 at 7:33 p.l.

  Ei noh… ma ei saa aru, mis minuga toimub neil päevil, ma ei ole enam mina ise, seda ma ütlen. Pidin su postitust lugedes juba karjatama, et mis Linnateatri pileteid sa täna osta said, pole ju see päev… aga jah, ma olengi 01. kpv maha maganud. Kuhu kadus september, ma küsin?

   
 2. kellakagu

  oktoober 1, 2020 at 7:47 p.l.

  Tahad, ma võin olla su seinakalender või äratuskell….

   
 3. Mae

  oktoober 2, 2020 at 9:20 e.l.

  Jaa, jaa!

   
 4. kellakagu

  oktoober 2, 2020 at 9:39 e.l.

  Sellel kuul oled sa õige aja maha maganud. aga tõsise soovi korral soovitan soojalt iga päev süstemaatiliselt külastada Linnateatri lehte, võib juhtuda imesid.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: