RSS

Olukorrast (Suvekuning)riigis

25 juuni

No praegu on just täpselt selline eriskummaline töönädal, et kui arvuti teeb plinn, mis annab märku, et on tulnud uus töömeil, siis olen õnnelik, kui leian sealt Hemtexi või NS Kinga reklaami.

ilmselt on palavus teinud oma töö. vaatan, et sellest minust alguse saanud inetust tööalasest seigast on saanud märksa kõrgemalennulisem omapärane toolide vaheline…mis see siis ongi…(võimu)võitlus? päris uskumatu, aga vist ikkagi tõsi. jälgin asjade käiku kohe päris huviga, sellised inimlikud tõmblused on alati põnevad.
ja samas on mul ka hea meel, et minus suures plaanis ambitsioonikus puudub, üks võitlus elus vähemalt vähem.

iseendaga toimub ka midagi, äkki ka palavusest, ekstreemsetes oludes pidavatki inimene unustama kogu esimese maailma mured ja keskenduma ellujäämisele. igal juhul olen juba neljandat päeva ilma depressantiteta ja aina zenimaks läheb. mitte ainsatki kõhklust, põdemist, igatsust, kannatust, rasket olemist, kõik lihtsalt on ja nii hea kerge pealegi. kuskilt ei valuta, midagi ei paina, piina ega näri. selliseid hetki pole mu elus just liiga sageli, õigupoolest ainult näpuotsaga.

kohe imelik on olla. aga mis see ka poleks, kestaks see vaid kauem.

selle-aastasest suvest, siis kiile on lausa hullupööra, istuvas jalgadel ja seljas, totaalne kiilide invasioon, liblikaid seevastu mitte ühtegi, ja ma ei liialda, kui ütlen: mitte ühtegi. mis toimub?
merevesi, julgen väita, on soolasem ja päike äkilisem. sedasi päikese käes ringi liikudes (loe: mitte klassikaliselt päevitades) pole ma siin eales ära põlenud, aga sel korral vasak õlg kipitab ja punetab.

täna tuli rahvast juurde, vahetasin oma meeste alus-päevituspesu laste ujumistrikoo vastu välja.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuni 25, 2020 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: