RSS

Karantiini- ja kodukontoripäevik, 9. päev

24 märts
stiilinäide

stiilinäide

Nii sõbrad, ma ei tea, kas hakkame siin tasapisi juba harjuma, aga endal on tunne, et justkui miski meelidv rütm hakkab meie 24/7 kodukontorisse vaikselt sisse pugema. muidugi kes teab, võib-olla hõiskan ennatlikult, aga täna läks päev kuidagi algusest peale nii hästi vedama ja toimib siiani. ma ei tea, mulle hakkab juba koguni päris meeldima. sel kodukontoril on ikka omi häid külgi ka päris mitu.

selles osas olen aga Ristikuga 100% päri, et ma ei mäletagi, millal ma nii palju igapäevaselt (ja korralikult) süüa tegin ning toit kaob külmikust tõesti ülehelikiirusel, nagu hundikurku. toidu peale kulub see kuu kindlasti vähemalt sott või enamgi, kui tavaelus, aga eks ta jällegi muude kulude osalise ärakukkumisega läheb kuu lõpuks ikka kenasti tasakaalu.

söögist veel, siis kui oleks koroona ennustusvõistlus, siis ma teeks kindlasti panuse väitele, et karantiinist tavaellu naasvad inimesed on kesmiselt 1-2 kg raskemad. väljaarvatud meedikud muidugi, kes on tõenäoliselt vähemalt samavõrra lahjemad.

tööelu kõrvalt võtsin aga lõpuks kätte ja tellisin Hermiine tuppa suure 100x 180 peegli, ma arvan, et see ost pikas perspektiivis end igati õigustab, sest plikade värk, juba praegu käib meil peegli ees üks igapäevane kõva tants ja trall. eile õhtul räägiti isegi mind lõpuks taustatantsijaks ära. jeekim, kui õnnelikud nad on, kui mu punti saavad, sellistel hetkedel tunnen end alati jube süüdi, et nii vähe end kokku võtta viitsin.

teiseks ostsin FB Marketplacest endale riieteaurutaja. see soov tiksub juba vähemalt paar aastakest mul kuskil kuklas, olen neid ikka piilunud, kasutatud ja päris uusi, aga nüüd julgen arvata, et ehk joppas. ise usun, et sain päris hea diili. homme peaks Giovanni selle kätte saama. naised ajasid äri ja tegid suuga suure linna, kui mehed osutavad transporditeenust ja viivad naiste tehingu lõpuni.

müüjana olen ma seevastu aga totaalselt lootusetu. reedel panin eksprompt müüki Pääsust jäänud autoturvatooli, juba poole tunniga oli kaup tehtud ja raha mu kontoarvel. vaevalt sai kuulutus üles, kui kohe lõi mitu akent vilkuma, kõigil muuhulgas üks küsimus, kas on ikka korralik? mul hakkas juba imelik, et millest see kõrgendatud huvi, kui lõpuks keegi tunnistas, et küsivad ilmselt sellepärast, et see tundub vähekasutatud tooli ja lisatud pildi kohta liiga odav, et midagi peab ju viltu olema.

viltu olin ilmselgelt mina, aga eks ma olen juba ammu aru saanud, et ärimeest minust pole, kuidagi piinlik on.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; märts 24, 2020 toll Uncategorized

 

One response to “Karantiini- ja kodukontoripäevik, 9. päev

  1. epp

    märts 24, 2020 at 5:49 p.l.

    Milline võr-ra-tu foto!!

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: