RSS

Umbes täpselt selliselt ma end praegu tunnengi

21 veebr.

87302239_2933895930010977_7649257340230696960_o

Eile õhtul laeva peal rääkis minu lähedal istuv naine oma töökaaslasele, et iga kord, kui nad peavad Soome sõitma, siis ta loodab, et tormi poleks. ma oleks tahtnud kohe selle koha peal innukalt kaasa noogutada, sest mul on ka tohutult hea meel, et ma just eile, sellise rahuliku ilmaga, tolle laevasõidu läbi tegin. sest päris ausalt, siis ma kohe mitte teps ei taha end tormisel merel kokku võtta ja tubli olla, samal ajal kõhedust tundes ja iiveldusega võideldes. vat enam ei viitsi, kohe kurjaks ajab see mõte, sest õigupoolest kellele ma ennast tõestama peaksin?

käisin päeva peale kokku pooltesit tundi jala. ning ostsin päevaraha eest laeva pealt lastele koju magusat ja iseendale väikse emailitud muumikausi. mul on vist kerge nõrkus email köögitarvete vastu.

kokkuvõttes oli päris tore. eriti juba siis, kui tagasitee kätte jõudis. neljapäeviti ja reedeti võimaldatakse meile firma poolt tagasisõiduks alati comfort classi piletid, kust laevaninas olevatest suurtest klaasakendest avaneb muide imeliselt kaunis vaade.

nüüd, kus kiire argine nädal läbi, tahaks vähemalt päevaks jalad seinale visata ja raamatut lugeda, aga sel nädalavahetusel jääb ära, sest Giovanni on samuti töölähetuses ja saabub alles kuskil järgmise nädala keskel. viimase paari kuu jooksul olen saanud tänu temale nädalalõputi ühe paljuski raamatulugemise päeva ja praegu on täpselt see hetk, kui tunnen, et vist on paari kuuga tööle hakanud juba Pavlovi refleks, et homme. ma nüüd ei teagi, kuidas mu keha ja vaim nädalavahetuse lugemise ärajäämanähtudega toime tulevad.

ainuke puhkuse moment, mida ma eelseisvates päevades kohe nipsut näen on see, et vähemalt hommikuti ei pea nüüd mõni päev kella järgi toimetama ega tormama. see on väga lohutav ja kergendav teadmine.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 21, 2020 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: