RSS

Ärevik töölähetuses

20 veebr.

20200220_101322

Pean täna Soomes olema. ilmselgelt ma nagu üldse ei taha. inimesed käivad mulle juba mõnda aega jälle oma täitmatuses, väikluses ja väiksuses ülemäära närvidele. ilmselgelt on see märk sellest, et olen end ära väsitanud ja kurnatud, kokkuvõttes: teatavas madalseisus. tervis ka ei saa kuidagi vedama ja enesetunne vindub, seda enam. see poole jõu ja vinnaga toimine on puhas elulemine, aga mitte täisvereline elu ise.

sellises enesetundes ja platvormil vajan seda enam ainult ja ainult sissetallatud radu ja tuttavaid olukordi, aga mitte Soomet, kus mind ootab ees ülesanne selgitada teemat, millega mul endalgi, kes ma sellega tööl igapäevaselt vett ja vilet näen inimestele, kes teemaga laias laastus põgusalt ja ainult ääri-veeri kokku puutuvad. ühesõnaga see saab olema paras peavalu, seda enam, et ma pole sugugi veendunud, kas see kõik lõpuks neid küünlaid väärib.

olen aru saanud, et olen isegi eestlaste jaoks liiga rough, rääkimata soomlastest. loodetavast jätkub mul täna siiski ses vatis ja heaoluühiskonnas piisavat rahu ja tolerantsi säilitada.

kõiksugu Soome  ühistranspordi äpid ja ümberistumised ning muud ärevust tekitavad detailid välistasin see kord enda jaoks juba eos, kuna vahemaad on jõukohased ka jalgsi läbimiseks, siis sel korral otsustasin jalutada.

aga noh, kõik saab ühel hetkel mööda ja vähemalt omad lapsed saavad õhtul kommi, kui ema välismaalt koju jõuab.

 

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 20, 2020 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: