RSS

Hommikud ja õhtud

07 veebr.

Täna nihkus mu töölejõudmine veel kümmekond minutit hilisemaks, sest välja astudes oli pool majaesist kaanetatud sileda jääga ja ma ei saanud Pääsut sellelt liukalt kuidagi autosse meelitatud. arusaadav, sest tõtt öeldes olin sest vaatepildist isegi vaimustuses, nii perfektset looduslikku liukat pole minu silmad väga ammu näinud. raske oli last sellest rõõmust eemale kiskuda.

imeline hommik. mis corona? vulkaanid? põlengud?j a rändtirtsud? kogu see maailma hullus. milleks meile on vaja aina rohkem ja rohkem, kui meil on sellised hommikud.

eile õhtul kell 22.13 kohtusin prügikastide juures oma uute naabritega. ega ma poleks teadnud, et need on nemad, aga mees jäi meie trepikoja ette suitsu tegema. ja siis ma sain aru, et need peavadki olema nemad, sest kuigi ma kõiki ülejäänud nelja korteri inimesi vist nägupidi ära ei tunneks, siis nemad tunnevad mind, mina olen nende jaoks veel  piisavalt uus ja nad teretavad, isegi kui mina peaks mökutama jääma.
seega, ikkagi nemad.

kummaline lugu selle inimesega. kuigi ma ei tea oma majanaabritest ju mitte midagi, tunnengi neid ainult nägupidi (kui sedagi), siis olen ma nendega juba omamoodi harjunud. ja nüüd siis kaks uut nägu ning nii uskumatult, kui see ka ei kõla, tunnen ma oma veeklaasis pisukest lainetust.

viskan silmanurgast pilgu ja ma näen mehe pilku, kuidas naine pöörab, millise liigutusega mees suitsu ette paneb ja oma naise poole pöördub. nende mõne sekundi jooksul olengi neist juba oma esimese arvamuse kujundanud.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 7, 2020 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: