RSS

Pahh postitus

19 nov.

Eile lõi mul pildi silme eest ikka nii totaalselt mustaks, kui suured lapsed hakkasid õhtul mõningase vahega ja teineteisest sõltumata häbematuse nooli pilduma. Hermiine saatsin lõpuks resoluutselt vanaema juurde ja Ruudil palusin samuti mõneks päevaks Exlife juurde minna. aga Ruudi ei läinud, ta ütles, et tal pole seal ruumi. ja kuigi ma olin mööda seinu üles ronimas, siis tegelikult mõistan, et tal pole seal tõesti kohta, kus olla.

kui üldiselt ma võtan mõistusega ja püüan vahel pikemalt lahti seletades, teinekord end lühidalt kehtestades olukordi lahendada, siis vaatamata sellele viskab siiski sisse olukordi, kus lapsed mu jaoks teatava taktitunde piiri mäekõrguselt ületavad. siis kaotan teinekord tõeti igasuguse kannatuse ja kontrolli. laiutan käsi ja küsin, et kui neil siin nii seda ja teist ja ebamugav ja ülekohtune on, siis mille paganama pärast nad sellele vaatamata minu juures kannatavad ja sugugi oma isade juurde ei taha ega mahu.

ja need isad, kes on mulle, minu selja taga, nina ees, üle ilma ja koguni kohtus avalikult kuulutanud, kui ebastabiilne, lapsi kahjustav, saamatu ja sitt ema ma olen (nagu üks neist mulle ütles), ei muretse nad samal ajal mitte raasugi selle pärast, et nende lapsed sellest jubedast inimesest kahjustatud saavad ning lubavad neil silmagi pilgutamata ja südamerahuga päevast päeva oma kohutava ema juures üles kasvada.

ilmselgelt on nende endi heaolu ja mugavus, nad ise, endale palju armsamad ja olulisemad.

huh, ma ütlen. vahel on küll selline tunne, et tahaks ka kõigele käega lüüa ja niisama lihtsalt  minema jalutada.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; november 19, 2019 toll Uncategorized

 

One response to “Pahh postitus

 1. exercicesdestyleennoiretivoire

  november 19, 2019 at 6:47 p.l.

  Kummaline, mul oli oma lastega üleeile täpselt sama lugu.
  Ei jäänudki muud üle kui mõlemaid teavitada, et edaspidi selline taktitus kõne alla ei tule. Et ei saa endale kõike lubada, mis sülg suhu toob. Ja vastuargument, et pereliikmele tohib, ei päde.
  Võtsid teadmiseks.
  Aga nad on täskasvanud.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: