RSS

Evakuatsioon

29 sept.

ajastus

Eile polnud meil liskas küttele kodus ka vett, nii et kolisime ööpäevaks kodunt välja. saime elada toas päevakese paljajalu, ilma villaste sokkide ja vammusteta. Päris inimlik oli. Lastele oli ka kena vaheldus, mul kulus täpselt 25 aastat ja viis last, et õega sama(vana)d sümbolid ekraanile saada.

Kodus tagasi, siis vesi on olemas, aga kütet peab veel ootama. mõned päevad tagasi tagasihoidlikult uurisin, et milles küsimus ja sain muidugi täpselt sellise vastuse, nagu eeldasin, et  õue peal trehvatud majaelanikest osad väitsid, et neil on jahe, teised aga ütlevad et toas on soe. Väidetavalt tal endal ka 22-23 kraadi. Meil kahjuks või õnneks kraadi pole, aga pakkusin, et ehk on lihtsalt meil, kõrgeima korruse elanikel külmem, et kas vastustes ei peegeldunud sellekohane korrelatsioon, sest minul igal juhul istuma jäädes hakkavad nina ja näpud täiega külmetama, mille peale sain nätaki vastuseks, et teie vastaskorterist vastati, et neil on soe.

no jah, mida sa selle peale siis ikka kostad, saigi mind kohe purki pandud. meie vastastkorteri naine on minust küll oma kaliibritelt vähemalt kaks korda suurem ja kogukam. lisaks on nad maja kõige suuremad võlgnikud, olenemata sellest, et neil on peres mitu uhket autot ning ka nende riided ja aksessuaarid ei jää mitte teps alla nende autodele. ja kuigi tundsin sel hetkel samaegselt nii totaalset õelust, kui jõuetust, siis neelasin selle alla, loomulikult mitte selleks, et hea inimene olla, vaid puhtalt omakasust, sest mine tea, mil saabub hetk, kui oleks kasulikum ühistu esimehega mitte konfliktis olla. arvestades Murphy seadust, oleks õeluse korral ilmselt juba tänaseks midagi me kodus õhku lennanud.

et siis nii, kortermaja rõõmud. näpud on mul praegugi jääkülmad ja kanged. aga noh, vastaskorteris on vähemalt soe.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; september 29, 2019 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: