RSS

Teate mis, ma olen palju mõelnud, et olengi olnud oma elus rohkem mees, kui mehed mu kõrval

24 sept.

Kuulan viimasel ajal autos raadiojaama, kus käib selline tulistamine, et oma mõtteid suurt ei kuule ega vahele mahu. see sobib mulle hetkel.

täna panin tähele, et selle 25 minuti jooksul, mil ma autoga lasteaia poolt tööle uhasin, ei mainitud kordagi kella. kui inimsõbralik, kas pole, ei rõhuta pidevalt su tublidusele ning südametunnistusele. mis mulle samuti hetkel sobib, sest toimetan….nagu mees. mu vanaema, kes oli kunagi pikki aastaid suure tehase direktor olevat ikka rääkinud, et naised peaksid käituma…nagu mehed….kui elu nõuab, siis toimetavad enesekindlalt ega vabanda seejuures pidevalt ette ja taha.

aga kahjuks ta suri ka…nagu mees….55-aastaselt, infarkti.

olin sel hetkel kõigest viie aastane, aga nende väheste aastate kohta, mis me koos olla saime, on mul temast ja temaga arvestatavalt mälestusi. millegipärast arvan siiani, et tema oleks võinud olla minu inimene.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; september 24, 2019 toll Uncategorized

 

One response to “Teate mis, ma olen palju mõelnud, et olengi olnud oma elus rohkem mees, kui mehed mu kõrval

  1. Nell

    september 24, 2019 at 4:54 p.l.

    Aga enda elu see “nagu mees” ei pruugi lihtsamaks teha, ühiskonna mõttes. Endal on ilmselt hea ja loogiline. Mulle meenub sellega mu eks, kes mingi hetk peale lahkuminekut mulle näkku ütles, et ta kõik need aastad oli oodanud millal ma “normaalseks” saan… Selgus, et vaeseke oli mitmed aastad oodanud, et teda tervitaks naisuke esikus ja samal ajal laual auraks toit. Aga tema pidi vahel sööki ise soojendama kuna mina “nagu mees” julgesin hoopis käia trennis ja kursustel ja isegi komandeeringus…. 🙂

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: