RSS

Nagu alati

23 aug.

Esimene hommik, kus Kakerdajal oli küll nutt kurgus, aga saatis mind koduuksest välja siiski vapralt, nutma hakkamata. Raske ja valus on meil mõlemal, aga ju ta vist ikka hakkab pikapeale mõistma, et me siiski pole päris üks inimene.

hommikul tööle sõites kuulsin Vikerraadiost ilmateadet, kus räägiti, et vihmapilved on oma tiivad kokku tõmmanud. Lõhnab, nagu ilma PR ja näiteks…..Kristel Vilbaste?

muud kuulsin ka ja juba mõnda aega (autos) mõtlen, kui palju ma olen elus kaotanud, et juba varem Vikerraadiot kuulanud pole.

eile käisin Sõbrannaga koduaia kontserdil. me näeme tegelikult harva, aga temaga on alati nagu superluks. lausa kirjeldamatult hea ja sulgkerge on koos olla.

meie minekutest kipub saama juba klassika. viimasel minutil, jooksu pealt, kodune eeltöö tegemata, päevast kaasatulnud emotsioonid veel eredalt sees ja laes. nagu alati. üks on loll ja teine ei näe. rääkimata google mapsist, mida me kordamööda käes keerutasime ja nagu alati. eile näiteks pidime autoga peaaegu jalakäijate sillale kinni jääma ja võtsime peaaegu jõuga rajalt maha mitu tervisesportlast, et ikkagi kohale jõuda. jõudsime ka lõpuks, seekord vaid 14 minutit hiljem, aga koduaiad on ses mõttes hea koht, et pole ridasid ega piinlikkust, saab möödaminnes, ilma liigset tähelepanu tõmbamata sisse imbuda. ja mõni hea koht leidub meile sellele vaatamata kuskil ikka.

ja siis ta saadab mulle õhtu lõppedes ühe sõnumi, kodus, oli vahva õhtu.

nagu alati.

ja mina vastan midagi sellist, et ma ei oska öelda miks, aga alati peale sinuga kohtumist elan sellest veel paar järgmistki päeva. küll erinevas sõnastuses, aga point jääb samaks.

nagu alati.

alati on täpselt nii tore ja alati jääb täpselt natuke väheks.

nagu alati.

ja siis ma mõtlen, et kui ma ühel päeval tööst lahku lähen, siis abiellun temaga. põhimõtteliselt on meil ses küsmuses juba varasem kokkulepe olemas, küll klausliga, kui me ikka elame ja mõlemad vabad oleme.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; august 23, 2019 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: