RSS

Eluõied

20 mai

Kui Giovanni tegi pühapäeva hommikul ettepaneku Suvekuningriiki sõita, mõtlesin esmalt, et oot-oot, ma ei mängi välja, kuna eelmine päev mu elus oli üks tohutu must ja sügav auk, halb enesetunne ja lohutamatult trööstitu maailmapilt.

Õnneks siiski võtsime sõidu ette ja kokkuvõttes kukkus Lotte keeles üks igati vinks-vonks päev välja. Tore, et ta mu ikka püsti ja käima sai ning kaasa vedas.

Põhimõtteliselt oli siis tegemist tavalise hooaja esimese visiidiga Suvekuningriiki, mis hõlbab endast alati esmalt köögi suurpuhastust, põrandete üle käimist, tekkide, patjade, madratsite kloppimist ja muud sarnast talve ruumist välja tuulutamist.

Selle hooaja esimene lõunasöök.

esimesed nuudli

Taas kord avatud uksed-aknad ning piiramatu liikumisvabadus. Ainult mine ja jookse!

suvevabadus

Giovanni telefonis olen meie kokkusaamisest alates Pihlaka Kertu, kuna Druiitide puu-horoskoobi järgi olen pihlaka kuupäevadel sündinud. Nüüd on meil ka Pihlaka-Pääsu, puu-horoskoobi järgi küll paju, aga meil päris pihlakas, mille paar aastat tagasi maja alt päästsime ja häärberi taha meie beebi sünni puhul ümber istutasime. Rõõm tõdeda, et ka see vitsake on talve ja metsloomad kenasti üle elanud, kosunud, suuremaks sirgunud ning õitsele puhkenud.

pihlaka Pääsu

Eesti lipp sai taas lehvima

lipp

Ja päeva lõpetuseks meie väike mossis beebi segamini mu absoluutsete lemmiklillede, kullerkuppudega, autokatusel pahurdamas, et kübaragäng nii vastutustundetult tema elu ja tulevikku lörtsib.
Über äge pilt mu arvates.

eluõied

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; mai 20, 2019 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: