RSS

Hambad ristis päevad

17 mai

No ma tundsin seda tuttavat tunnet muidugi juba paar nädalat tagasi, aga jee ma siis arsti juurde lähen. Ikka loodan, et ehk läheb kuidagi kergemalt ja ise mööda. Eile tuli kannatuste piir ette ja käisin ära. Käes: põiepõletik. Sain väikesed kollased tabletid peale, aga need pole tänaseks veel pmst üldse aidanud.
Uhh, kaua võib!

Mul veel siin nädala alguses oli plaan, et lähen nädalalõpuks Suvekuningriiki, aga kus sa selle ensetundega sõidad. Hambad ristis siingi kuidagi toimin, mis veel seal.

Lisaks sõitis Giovanni ka esmaspäeval komandeeringusse, õnneks homme viimaks jõuab koju. Esmaspäeval ja kolmapäeval olid mul tööpäevad, siis Hermiine hoidis me beebit. Koju jõuad, siis esikust edasi tuleb mõnda aega karkudega kõndida, aga paari tunniga saab korra majja. Ja esmaspäeval oli Pauliinel minu arvates kõht mu koju jõudes nii tühi, et ta oleks hea meelega minu nahka pistnud. Aga vaatamata suurele Segadusele, sain siiski tööl käidud ja lapsed said hakkama. See on hetkel oluline.

Aga jah, kui tervis korrast ära, siis elul värve ja rõõmu küll pole. Ainult üks lõputu vaev ja olelusvõitlus kõik need päevad õhtuni välja vedada.

 

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; mai 17, 2019 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: