RSS

Unest ja nägudest

18 veebr.

Ärkasin täna hommikul unest, mille reklaamis näidati suures plaanis naisterahva kätt, mille ühes sõrmes oli minu abielusõrmus. Juurde kõlas lause, täis rahu ja veendumust: kihlasõrmus ei päästa teid nakkushaiguste käest!

Olin taas kord rabatud, miks ja kuidas selline reklaamiguru minus ainult unenägudes välja lööb?

Mõned hommikud tagasi ärkasin aga ehmatusega, sest kõrvalt toast astus välja tiiger, kellele Pääsu oma naiivsuses ning rikkumatuses rõõmsalt vastu tõttas, tahtes tiigrit paitada, nagu ta alati koeri paitab, aga tiiger hammustas tal käe otsast. Ja ma teadsin, et kohe ka midagi muud, selle kaitseks ma õigupoolest ju silmad plaksust lahti lõingi.
Ilmselge muinasjuttude üledoos, Rajah ja Diego ja teised sellised armsad tegelased.

Muidu ainult magaks ja magaks ja magaks. Alates väikeste valgete pillide võtmisest ärkan igal hommikul täiesti otsatu tänutundega, et saan magada. Apppppiiiii, kui hea see on! Uinun nüüd õhtuti enamasti kümne minutiga ega ärka öö jooksul kümme korda. Ja kui ärkangi, siis enne uuesti uinumist ei pea enam paar tundi küljelt küljele visklema.
Mõistan nüüd, et ma isegi enam ei mäletanud, mida tähendab magamine, hea ning sügav uni. Arvasin ennast ka magavat, lihtsalt natuke kehvemini
Uhhhh.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 18, 2019 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: