RSS

Tänutundega,

27 jaan.

Saatsin kolmapäeva pärastlõunal kolme erinevasse lasteaeda meilid ja juba reedel sain kõigi juhatajatega kokku. ma tõesti pelgasin pisut sellist nõukaaegset suhtumist, et teil on viies laps ja te täna tulete ja soovite järgmisest kuust last lasteaeda saada….

kuid sain vastupidi väga meeldiva, lahke ja vastutuleliku suhtumise osaliseks. kõik juhatajad vaatasid otsa ja tõesti kuulasid, olid väga abivalmid, jagasid igakülgset infot ja soovitusi. väikese erinevusega, aga pmst oleks Pääsul võimalus järgmisest kuust hakata käima kahes neist lasteaedadest.
olen meeldivalt üllatunud ning ääääääretult tänulik.

piisavalt sageli kuulen ebameeldivast suhtumisest, teenindusest, vastuvõtust aga mul läheb pidevalt aina vastupidi, lasteaias või arsti juures, EMO-s või ametiasutuses või igapäevaselt kõikvõimalikes poodides, kõik on minuga alati erakordselt kenad.
mõned korrad olen kaubanduses tundnud natuke ehk nipsakat või tüdinud vastust, aga kui ise sõbralikult edasi suhelda, siis lõpuks pehmuvad ja leebuvad nemadki.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; jaanuar 27, 2019 toll Uncategorized

 

2 responses to “Tänutundega,

 1. TT

  jaanuar 28, 2019 at 2:41 p.l.

  Just, olen ise ka alati imestanud, kuidas küll inimesed leiavad nii tihti neid halbu teenindajaid. Millegi pärast kipuvad ikka need samad tüübid kurtma, kes ka kõige muu kallal virisevad. Tahtmatult tekib mõte, et äkki tegu olukorraga: Kuidas koer külale nii küla koerale 😉

   
 2. soodoma ja gomorra

  jaanuar 28, 2019 at 4:08 p.l.

  Sina ütlesid seda, eks ole:)

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: