RSS

Tahan ei taha, ma ise ka ei tea, kas olla natuke paha või päriselt hea…lalalaaa…seda lastelaulu ikka teate?

18 aug.

Ma ikka mõtlen selle Herkeli loo peale, et huvitav, kui ma nüüd edaspidi kiirust ületan või purjuspäi rooli istun, kas siis, kui ma vahele jäädes ütlen, et see oli täitsa teadlik otsus, mu perekond ka teab sellest, kas siis öeldakse, et aaa, kui teadlik otsus, siis teadlik otsus, pole hullu.

ma ei tea, see läheb ikka päris sõgedaks. teen, mis tahan. vahel tahan olla nagu natuke riigivalitseja ja siis jälle nagu natuke inimene, nii või?

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; august 18, 2018 toll Uncategorized

 

4 responses to “Tahan ei taha, ma ise ka ei tea, kas olla natuke paha või päriselt hea…lalalaaa…seda lastelaulu ikka teate?

 1. Bianka

  august 19, 2018 at 6:22 p.l.

  Ma arvan, et see mees on poliitiline laip. Ja noor tibi, kes arvas et teeb lapse ühe parteijuhi ehk alfa-isasega, peab hoopis edasise elu veetma töötu kibestunud vanamehega. Karma is bitch 😛

   
 2. soodoma ja gomorra

  august 21, 2018 at 11:55 e.l.

  Mmm, sèe on juba pilt pildi sees, millele mina nii ühest hinnangut muidugi anda ei söandaks. Ning iseenesest ei puuduta ega mõjuta kuidagi ühiskonda.

   
 3. Bianka

  august 22, 2018 at 1:42 p.l.

  Mulle tundub küll, et me kõik anname hinnanguid, nii sina kui mina. Teistele inimestele, aga eriti avaliku elu tegelastele ja poliitikutele. Loomulikult ei tähenda see, et meie hinnangud on õiged. Või mis üldse on õige või vale? Igaüks tahab parimat, nii poliitikas kui isiklikus elus, aga kui sageli see hästi välja kukub, on iseasi.Tibusid loetakse sügisel, ja minu hinnang on, et Vabaerakond Riigikogusse ei pääse seekord.

   
 4. Emmeliina

  august 23, 2018 at 10:10 e.l.

  Viimase hinnanguga päri.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: