RSS

Tähendab

17 jaan.

siis kui Tudeng meile Ämericast meeneid tõi

ma sisulist poolt ei puutu, aga kui minister tõttaks mulle appi sõnadega Lõpetage kanakarja kambakas!, siis … mis saaks olla veel suurem karistus? Ameerika Ühendriigid ja selle president?

 
5 kommentaari

Kirjutas &emdash; jaanuar 17, 2018 toll Uncategorized

 

5 responses to “Tähendab

 1. Tilda

  aprill 23, 2017 at 4:40 p.l.

  Ma üritasin siin juba mitu nädalat kevadriideid kanda, kuni mõni päev tagasi taipasin talvejope uuesti kasutusse võtta. Sai parem küll. Sedavõrd, et ei häiri isegi tõsiasi, et oleks justkui alla andnud. Ma olen suur vaidleja, aga ilmataadiga, noh… mde, just praegu, kommentaari kirjutades taipasin, et võitis terve mõistus.:)

   
 2. soodoma ja gomorra

  aprill 24, 2017 at 7:51 e.l.

  Ma.pole muide talvejopet vahepeal kappi ära pannudki. Aga suusapüksid on mul nii grammi pealt jalga timmitud, et see sünnitusjärne üks ülekilo pigistab värvli vahel. Ma kohe sugugi ei kannata, kui ma riided mu seljas mind ahistavad, see teeb mind närviliseks. Kui on valida, siis ma parem juba pisut külmetan;)

   
 3. Anonymous

  jaanuar 17, 2018 at 1:04 p.l.

  Pilt on nagu meie kaubanduskeskusest. 100%. jube kräpp. perfektne näide kuhugi \”slide- showsse\” …et mida mitte kunagi süüa. parem isegi mitte proovida.ps. ja ma pole mingi \”orgaanik\” ega noa pooleks ajaja

   
 4. soodoma ja gomorra

  jaanuar 17, 2018 at 1:54 p.l.

  Jaa, ma mõtlesin ka, et need on midagi nagu slide-showsse, aga Tudeng väitis, et vastupidi, teglikult on need klassika, mida tarbitakse reaalselt iga päev.Need olid väga reaalselt HIRMSAD! ausõna, SEE on minu jaoks müstika, kuidas neid on võimalik vabatahtlikut tahta/, koguni armastada.

   
 5. Katariina

  jaanuar 18, 2018 at 5:43 e.l.

  Väga teadlik kingitus ses mõttes, et noorele Youtube ning Insta põlvkonnale ongi POP tarts ning mac’n cheese “America”. Ja tõesti, kui oled neid maitsnud, tahaks kohe midagi värsket ja päris peale haugata 🙂

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: