RSS

Tõmmake nüüd gaasimaksid pähe!

24 juuli
Mia tegi pilti

See oli veel hommikul, kui kõik oli zen. õhtul aga sai Suveplika no sellise idiootsusega hakkama, no kohe Sellisega, et sõna tõsises mõttes, hakkasin vihast värisema. seda enam, et päeval oli meil pmst samal teemal pikalt juttu. ja õhtul ikka. nii tema moodi. oma mõtetes oleksin tahtnud talle vist kallale minna, niiiiiiii ko-hu-ta-valt vihane olin. aga piirdusin siiski kõva häälega. ideaalne ema oleks suutnud ka selle tagasi hoida, aga kell oli õhtul juba kümme läbi ka, pluss muud väiksed ja natuke suuremad asjad sinna otsa. ja nii ta läks.
sellistel hetkedel tahaksin Suveplika kotid pakkida ja ta mõneks kuuks isa juurde saata. okei, ka see on vaid mõte, tegelikult ma ju tean, et see on vaid suur jõuetus ja viha. mõtlen, et vihkangi siis kõige rohkem vist tema isa, kes 235 euro eest kuus end vastutus- ning kohusetundest priiks ostab. mu pea lihtsalt ei võta, kuidas niisuguseks südametuks olendiks saadakse. ta pole nüüd pea aasta kordagi oma last näinud ega ta vastu huvi tundnud ja siis kui Suveplika talle suve algul sõnumi saadab, vastab talle, et aga ma olen see nädalalõpp koolipoiss. andke andeks, see ajab mind lihtsalt oksele!

ja siis pea aasta tagasi istuvad need kaks inimest, Suveplika isa ja tema naine, mõlemad kristlased kusjuures, Suveplikaga koos laua taga ja ütlevad talle: sa oled meile nii kallis! kohutav! see on midagi, mille eest peaks saama inimesi karistada. tähendab, suured inimesed omavahel, mängigu mis mänge tahavad,  aga niimoodi lapsega manipuleerida, petta ja lollitada. see on sigadus! rohkem, kui sigadus. see on ühe lapse tulevik ja elu. suur inimene ometi ju teab, mida tähendab kallis ja hoolimine. et need pole üksnes sõnad, vaid teod.
oleks te vaid kuulnud ja näinud Suveplika nägu ja silmi, kui ta mulle sellest hiljem rääkis, aga nad ju ütlesid, et ma olen neile kallis!
 

Pahhh!

 
5 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuli 24, 2017 toll Uncategorized

 

5 responses to “Tõmmake nüüd gaasimaksid pähe!

 1. Paula

  juuli 24, 2017 at 6:34 p.l.

  Vabandan nüüd oma õelust, aga küllap see 235 euri ongi siis kallis. Usu, ma tean täpselt, mida sa tunned. Ainult selle vahega, et minu laste isa jaoks on ka see raha liiga palju panustamist

   
 2. karikate emand

  september 1, 2017 at 10:57 e.l.

  Õudukas!, see kallis-olemise jutt…Aga see vanurite ja lapsetoetuse võrdlus on intrigeeriv…Kes ja kui palju peab kellele maksma, kui laps on tehtud teadlikult, kui \”isa\” on korduvalt ja selgelt väljendanud, et ta ei soovi last ja teeb samas selle vea, et usub, et tema elukaaslanna peab temast piisavalt lugu, et arvestab sellega?Meie perele on 235 eurot väga suur raha.Mõnikord mõtlen, et oleks pidanud lapse ikka mõne teise mehega tegema :D, meile kuluks kenasti ära 😀

   
 3. soodoma ja gomorra

  september 2, 2017 at 9:57 e.l.

  olen ka selle peale mõelnud. siis peaks vist olema võimalus, et mees läheb ja teeb avalduse, et tema last ei soovi. jube karm, aga vähemalt välistaks see juba eos lahendada võimalikud konfliktid edasiste raha ja suhtlemise teemadel.ja kui naine soovib, siis peaks temalgi jääma võimalus laps siiski ilmale tuua, ainult teadmisega,et \”kogu kupatus\” jääb siis tema kan

   
 4. karikate emand

  september 3, 2017 at 7:09 e.l.

  Kuule, see on küll väga hea mõte!Nii loogiline, et ma hakkan lausa imestama, et seda juba korraldatud pole! 😀

   
 5. soodoma ja gomorra

  september 3, 2017 at 9:59 e.l.

  siis jääb ainult üks \”konks\”,mida teha siis, kui naine räägib lapseootusest mehel \”liiga hilja\”. aga selle peale ei viitsi ma enam mõelda, see on juba erikeiss:)

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: