RSS

Cornwall

12 juuni

Võitlesin ikka üsna visalt, et Doktor Martinile mitte näppu anda, aga nüüd on see ikka läinud. lisaks olen seriaali mõnel hommikul Giovannile kiitnud, kui ta veel kodus juhtub olema, talle möödaminnes õhinal tegelasi tutvustaud, näed see ongi see ja see on see. ning aeg-ajalt õhtuti üht koma teist talle sellest ka jutustanud. mis päädis siis täna hommikul sellega, et tundus, et ka Giovanni ei saanud hästi kodunt minema. lõpuks ta ikka kangutas end poole pealt püsti ja läks, aga tundus, et see nõudis talt pisuke tahtejõudu.

praegu tuli meelde ja vaatasin järgi, et kus see filmitud on, sest loomulikult on seriaali silmanurgast jälgides tekkinud arvestatav soov seda kohta külastada. ilus on seal, kas pole? aga kui ma midagi või kedagi sealt endale tahaksin, siis tädi Ruth’i. selline inimene võiks meist absoluutselt igal ühel tagataskus olla.

ning see pole veel kõik. tööpäeviti on nüüd veel õhtuti ka Downton Abbey, mida ma lihtsalt pean nägema. sel aastal olen jõudnud koguni nii kaugele, et mul on terve aeg paber ja pastakas näpu vahel, et tabavad ning meeldivamad ütlemised kiirelt üles kribada, sest need on inglastel kohati lihtsalt võrratud.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuni 12, 2017 toll Uncategorized

 

2 responses to “Cornwall

 1. neiud ärevil

  juuni 14, 2017 at 10:17 e.l.

  Minu üks lemmikutest on ka praegu Dr Martin. Mulle meeldib tema omapärane suhtumine ja isepäisus. Ei lase ennast kellestki segada ja läheb oma teed pidi. Ma ei kujutaks ette teda laginal naermas.Imekspandav on muidugi tema korrektsus ja alati laitmatud ülikonnad iga ilmaga.

   
 2. Anonymous

  juuni 17, 2017 at 9:04 e.l.

  dr martin lõpeb järgmisel nädalal ära. vist neljap.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: