RSS

Meeleheitepäevad

27 märts

autorit kahjuks ei mäleta. igal juhul oli see meesterahvas. arvata võib, et nais(t)e ja nais(t)e hingeeluga hästi sina peal.

Annaksin pool kuningriiki, et pääseda mitte neist päevadest, aga sest mustast kõikehõlmavast masendusest sel perioodil. 
umbes nädalakese on kogu maailm nii lootusetu, rusuv, ängistav ning väljapääsmatu, et see ajab lihtsalt mööda seinu üles ronima. hoolimata sellest, et ammu on teada põhjus. hoolimata sellest, et ammu on teada ka see, et pilt pole adekvaatne.

kui mõtlen, mis leevendust tooks, siis tuleb mul juba aastaid silme ette maest laeni mattidega vooderdatud, täiesti helikindel tuba. toas peaks olema tekk ja padi, hunnik ajakirju, raamatuid. ning soovitavalt ka poksikott. ning mul peaks olema võimalus sinna igal hetkel peitu pugeda.
iseenda ja teiste eest. iseenda ja teiste säästmiseks.

ausalt, siis need on mõnes mõttes suuresti raisku lastud päevad. kole kahju on. kui muud teha ei saaks, siis võiks vähemalt mõtlemis- ning kõnevõime neil päevil oluliselt piiratud olla. usun, et sellest oleks palju abi.

no ja siis saabub lõpuks ka see õnnis päev, kus kogu masendus oleks justkui peoga pühitud. nagu kaas oleks lupsti pealt ära võetud. nii kerge, vabanenud ja imehea tunne, et nagu mis mõttes ma selline fuuria olin.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; märts 27, 2017 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: