RSS

teadlikkuse ning järelkasv

20 märts
Adik Levin juunior
Ise proovisime eile uusi Eesti tooteid ja meisterdasin kalasuppi. tagasihoidlikkusega hiilates, siis tõtt öeldes, silmad kinni pannes, poleks vahet teinud, kas istusin enda köögi- või Müüriääre kohvikulaua taga. ah, et mis me seal tegime? piilume sinna elamist. sedasi möödaminnes ja silmanurgast.

 
3 kommentaari

Kirjutas &emdash; märts 20, 2017 toll Uncategorized

 

3 responses to “teadlikkuse ning järelkasv

 1. Liis

  märts 20, 2017 at 11:09 e.l.

  Haapsallu?! Ohhh kui äge:) Ma loodan, et leiate ja peagi ja selle õige! Kõlab nagu unistus:)Siis suviti saab mõnel sealsel tänavafestivalil või promenaadil patseerides kokku saades lehvitada, sest suviti ma ju otsin aiva ettekäändeid, et Haapsallu sõita!

   
 2. soodoma ja gomorra

  märts 20, 2017 at 3:07 p.l.

  Hakkan vaikselt juba lootust kaotama, olen /oleme pea aasta sel turul juba silma peal hoidnud ja see on kehvake./ahtake. ehk me muidugi tahame liiga kodu, see on ka võimalik. aina kahtlasemaks kisub, kas seda \”meie unistust\” seal üldse sellises, ütleme siis koosluses, ongi. või ehk siiski.rääkimata üüriturust, mis on seal linnas pea olematu. seega, oleme unistamiseks valinud ühe keerulisema variandi:)kardan, et sel kevad/suvel panustame Haapsalu osas veel Haapsalu külje all olevale Suvekuningriigi võludele ja võimalustele.

   
 3. Nell

  märts 24, 2017 at 12:28 p.l.

  Haapsalus on mõnus, sealne rütm ja kulgemine. Ärge lootust kaotage, blogija Madliken teeb oma uues kodus Haapsalus remonti ning kirjutas millalgi, et nad leidsid oma pesa kui olid mitu aastat sealsel kinnisvaraturul silma peal hoidnud… See õige koht tuleb lihtsalt ära oodata 🙂

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: