RSS

Kuidas ma Prantsusmaad tegin. avokaadot ja musta leiba sõin. ning kummeliteed meega peale jõin.

23 veebr.

kodukootud rahvaste sõprus

Mõni päev tagasi üks tuttav küsis messengeris, et mis sa oled nüüd teise nimega, jah? soovis õnne, lisas, et tema endiselt sama nimega ning küsis lõpetuseks kuidas muidu?

nii ongi. võikud jõuan valmis, klõpsu ära teha. paljuks muuks aega nagu üle ei jäägi. õnned võtsin vastu, tänasin kenasti. aga sellele viimasele küsimusele, kuidas muidu? jätsingi vastamata. mõtlesin ja mõtlesin, aga ei osanudki lõpuks midagi välja mõelda. ehk oleks pidanud selle pildi saatma.

tuttav ise on muidugi ka pisut komplitseeritud.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; veebruar 23, 2017 toll Uncategorized

 

2 responses to “Kuidas ma Prantsusmaad tegin. avokaadot ja musta leiba sõin. ning kummeliteed meega peale jõin.

 1. Liis

  veebruar 23, 2017 at 11:39 e.l.

  Ma absoluutselt ei talu seda 'kuidas muidu?' küsimust. Mul on selle küsimuse talumatus. Või isegi allergia! Isegi 'kuidas käsi käib?' on parem, sest siis saab öelda, et 'ikka varrukast läbi' ja on asi vask, pall jälle küsija väravas.
  Sest ma ei saa eales aru, et kas ma peaks (kas oodatakse?) pikka monoloogi, et kuidas täpselt on tervis, töö, kodu, loomad, lapsed ja muud pudulojused ning kui süvitsi oleks õigupoolest vaja minna? Mulle tundub neil puhkudel, et küsija ise ka täpselt ei tea, mida ta teada tahaks ja siis loodab, et vastusest midagi koorub või et saab mingi hea kontsentraadi kätte ja siis paar kuud (kvartalit/aastat?) ei pea enam küsima. Ühesõnaga tõega tobe, noh, ja nii ma siis ääri-veeri alati vastan, et “ah tead ikka vanaviisi noh, kõik sama ikka, jah, Läänerindel muutuseta” või midagi sarnast ja loodan, et äkki tuleb täpsustavaid ja suunavaid küsimusi edasi.
  See võiku-ja-tee-pilt oleks täiega sobinud vastuseks. 🙂

  Ja ma igatahes ühinen ka õnnesoovidega! Väga ilusti kõlab kokku uus nimi! Ühtlasi väga loodan, et fotosessiooni tulemusi ka mingi hetk blogis või kuskil jagad. 😉

   
 2. Sipsik

  veebruar 24, 2017 at 11:36 p.l.

  Ma piiluks ka mõnda pilti, et kuidas lõplik outfit sai 🙂
  Aga sellele tüütule küsimusele vastan mina alati “Nagu ikka!” ja ongi mure murtud! Eeldab küsimuse esitajalt, et ta justkui peaks detaile mäletama ja et mitte orki lennata, suunab küsija teema mujale. Sest ega teda tegelikult väga huvita, nagu muuseas küsib. Et äkki tuleb miskit mahlast. “Nagu ikka” on liiga igav, et viitsida peatuda.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: