RSS

stiilitu

14 veebr.

käisime juba varahommikul Pässuga õueringil: nööpe ostmas ja apteegis. päike oli täna nii hele, et temaga silmitsi sattudes astusid sisuliselt pimesi. kummaline kombinatsioon.

Suveplika paigutati eile peale gripi diagnoosi saamist koos vanaemaga uhkesse üksikpalatisse, kust ta mulle järgmise sõnumi saatis, minul on väga hea oma lugsligus palatis. peale ruloode, televiisori, privaat dušikabiini ja suurte akende, tõid õed talle pliiatsid, pehme nuku, mida saab värvida ja veel midagi, mis mul juba meelest on läinud. sellist haiglat mina tõtt öeldes näinud polegi.

tänasel imeilusal hommikul Giovanni kõrval olles meenus sama päev kaks aastat tagasi. korraks nagu tekkis tahtmine kohustustevabalt lendu tõusta, aga see läks tõesti kohe üle. liblikates on kindlasti oma võlu, aga mulle sobib tänane argipäev ikka hoopis enam.

suures argimöllus olen muuhulgas täheldanud, et meil on pidevalt otsas taluvõi ning pruun suhkur. vahet suurt pole, palju neid koju tuua.

lisaks oli uue olukorra valguses kiiresti vaja uus lapsehoidja leida. mul oli valida täpselt kahe sõbranna vahel, kellest ühel on võimalik meid õnneks aidata.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 14, 2017 toll Uncategorized

 

One response to “stiilitu

  1. karikate emand

    märts 3, 2017 at 12:55 p.l.

    Oi, kui tore – veel üks Taluvõi fänn! 🙂
    Mina hakkasin neid ka kahekaupa ostma ja nii, et kui viimane pakk on avatud, ostame kohe kaks pakki juurde. Nii hia asi!… 🙂

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: