RSS

Kuu Skorpionis

13 dets.

Otsustasime Giovanniga, et korjame kaubandusest piltidena kokku kõikvõimalikud selleks päevaks ilmunud abimehed ning kirjutame endale neist lõpuks kokku selle kõige parema. algus on tehtud.

jah. päev on nüüd paigas. huvitaval kombel isegi see, mis me soovisime. et siis jääb ikkagi sel reedel. mul on nimetatud numbriga tekkinud oma suhe: see on toonud mulle läbi elu kaasa kas väga head või väga halba. aga otsustatud sai kuupäev muidugi mitte minu ebausust tingituna, vaid peamiselt siiski sellepärast, et imelikul kombel on sel kuupäeval järgmisel aastal ka kaunis numbriline kooskõla. mis täitsa juhuslikult langes kokku minu ebausuga. kui langes, eks ole. kas elus on juhuseid? või mis värvi see armastus oligi?

nüüd julgesin lõpuks ühendust võtta ka Pr. Kleidiga. ka tema on mul läbi aastate siit ja sealt silma jäänud. kõhklesin, kas ma pole liialt naiivne, et nii hilja peale jäin. aga Pr. Kleit vastas, et jõuab küll, kuid peaksime siis võimalikult kiiresti kohtuma. minuga on muidugi kõik väga lihtne. kuna meie mõlemaga ei juhtu see esimest korda, siis peab kleit olema suhteliselt minimalistlik ning põlveni. seejuures peaks ta sisaldama mõnda kiiksuga detaili Alice`lt Imedemaalt. olema Kokamäelikult veidike ebamaine. ning seejuures peaks ta loomulikult olema absoluutselt tõsiseltvõetav ning mitte teps naeruväärne. kantav nii suvel, kui talvel. pole ju kuigi keeruline, eks? ma isegi kujutan midagi oma vaimusilmas juba ette.

fotograafi tean põhimõtteliselt ka. tedagi olen juba sest saati jälginud, kui ta FB-sse ilmus. loodetavasti ei saa vähemalt fotograafi puhul takistuseks kuupäev ega kiire-kiire, sest valitud päev ei lange õnneks selliste sündmuste tipphooaega. ainuke asi, et ma ei armasta sugugi tähelepanu keskpunktis olla, aga need pildid, mida ma samuti vaimusilmas juba ette kujutan, nõuavad seda. seega, karta on, et pean end kuidagi kokku võtma. sest soov Giovanniga kahekesi must-valgetele piltidele mahtuda on siiski palju-palju suurem, kui pelgus märgatud saada.
Giovannil õnneks selliseid muresid pole.

mõtlesime ka, kuidas lastega toimetada. palusin täna Giovannil sellele mõelda, kui ta Narva sõidab.

ma ei tea. on veel midagi või?

ah, meelde tuli. jalanõud.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; detsember 13, 2016 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: