RSS

Inspireeritud eilsest LP-st

27 nov.

Vahur Kersna ütleb seal, et Eesti riiki juhib nüüd kolmik, kus üks on eesti rikkaima mehe hellitatud poeg. teine on keskharidusega ilueedi. ja kolmas…..
see on kuidagi erakordselt halvustavalt väljendatud.

ma pole muide kunagi päris täpselt mõistnud, miks rikkust alati nii halvamaiguliseks peetakse. või miks seda sageli ärahellitatusega armastatakse võrdsustada.

kui minult küsida, siis mulle oleks hoopis oluline, et riigi juhtimisega seotud inimesed tuleksid tervetest ning toetavatest perekondadest. ning kui perel on jätkunud raha ka veidi rohkemaks, kui ainult leiva lauale panemiseks, siis minu arvates on see ainult tervitatav.
jah, ma usun, et on inimesi, kes tulest ja veest läbi tulles ning karastudes seejuures terveks jäävad, küpseks saavad. aga siiski usun, et palju enam on neid, kel sellest kogu eluks teatavad haavad ja nõrgad kohad külge jäävad. arvan, et päris paljud meist teavad, kui raske neist lapsepõlve mustritest hilisemas elus lahti saada on. kui üldse. kui Ritsiku sõnu kasutada.

just see on üks põhjusi, miks ma meie uude presidenti teatva kõhkluse ning eelarvamusega suhtun. ainult usinusest, töökusest ja edukaks olemisest jääb kuulama jäämiseks ning usaldamiseks enamasti kahjuks väheseks.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; november 27, 2016 toll Uncategorized

 

One response to “Inspireeritud eilsest LP-st

  1. karikate emand

    märts 3, 2017 at 2:01 p.l.

    Mhmh!

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: