RSS

Ja saingi

19 okt.

Tõmbasin mõned nädalad tagasi teed kurku ning piserdasin selle tulemusena maššina teega uduvihmana üle. nagu kaasaegne Lumivalgeke. Giovanni võttis läpaka sel nädalavahetusel küll juppideks lahti, puhastas ja tegi…ma ei teagi täpselt mida. imet vist. igal juhul läpakale tuli taas kord pilt ette ning klahvid hakkasid tööle. aga see tundub mulle vist siiani nii uskumatu, et ma pole jõudnud veel Ruudi arvuti tagant oma läpakasse tagasi üle kolida.
täna hommikul avastasin, et Ruudi on oma desktopi pilti vahetanud. see pilt tundub mulle sama uskumatu, kui mu tööle hakanud läpakas. vaatan ja vaatan ning mul on kohutavalt hea meel.

ühe pildi tegin veel. purkidest, mida ma Vapiano pizza karpidesse kogun. ema küsis, milleks sulle need purgid?, kui ütlesin, et tahan, et need alles jäävad. Giovanni vaatas mind samuti pisut umbusklikult, kui palusin tal neid mitte Hiidu viia.

jah. ma pole siiani veel kaotanud unistust. st usku. et ühel päeval on mul kodu, kus saan need ääreni mustikamoosi täis panna.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; oktoober 19, 2016 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: