RSS

Lehmakauplemine

18 okt.
kinkisin Suveplikale sünnaks märkmiku. enamasti teeb ta märkmeid varahommikutel, kui kõik teised veel magavad. aga. teinekord arutleb ta ka päeval.

Üks päev enne oma sünnipäeva saatis Suveplika oma isale sõnumi, et tal on nüüd telefon. sünnipäeval isa helistas ja ütles muuhulgas, et nüüd saab Suveplika ise märku anda, kui soovib tema juurde tulla. Suveplika mõtles tunnikese ning saatis sõnumi, et tuleks nädalavahetusel. isa vastas, et sel nädalavahetusel ei saa. ja järgmisel nädalavahetusel on ta koolis. aga kolmandal nädalavahetusel saab ta Suveplika võtta laupäeval kl 12 ja  pühapäeval kell 18 tagasi tuua.

isa juures lepiti kokku, et kui Suveplika soovib, siis võib ta ka millagi koolivaheajal isale külla minna. Suveplika saatis eelmisel neljapäeval sõnumi, kas sobib, kolmapäeval ja neljapäeval. viis päeva hiljem sai vastuse: minu juurde saaksid tulla esmaspäevast kl 10.00 kuni teisipäevani kl 15.00.

kahjuks need päevad ei Suveplikale ei sobi.

kui Suveplika nüüd uuesti soovib, siis peab ta ühel päeval taas uuele katsele minema.

miks ma sellest kirjutan? sest mul on Suveplikast lihtsalt nii kohutavalt kahju.
ma saan aru, kui see mees ennast ………. /ema arvas, et ma ei tohiks seda sõna siin must-valgelt kasutada/ nimetaks, aga miks pagana päralt ta end isaks kutsub?

sest isa ise ei soovi. tema soovib, et kõik teda sooviksid. ja kui ei soovi, siis tema juba ka ei soovi.
tema ise soovib ainult siis, kui kõik teised ka seda teavad ja näevad.

 
13 kommentaari

Kirjutas &emdash; oktoober 18, 2016 toll Uncategorized

 

13 responses to “Lehmakauplemine

 1. Anonymous

  oktoober 18, 2016 at 9:30 p.l.

  Oi,sa varsti jälle saad…:))

   
 2. Anonymous

  oktoober 19, 2016 at 8:11 e.l.

  mis mõttes saad! sina oled nii kaastundlik. hoolitsev. kirjutad suurele ilmale milliseid kohutavaid kannatusi Suveplika peab üle elama. ja kuidas sina teda kõiges toetad. nii nunnu. kuidas sa maailmale teatad milliseid haigusi ja hirmusid ta üle elab. see on nii… EMA!

   
 3. soodoma ja gomorra

  oktoober 19, 2016 at 9:29 e.l.

  ja siis on mul muide veel ka imiku isa, kes tõuseb hommikul üles! mõelda vaid!

   
 4. Anonymous

  oktoober 19, 2016 at 10:30 e.l.

  kirjutamine tundub olevat tõega sinu. dimensioon. sa kohe oskad. luua kujutluspildi millise tasakaaaluka. pikaajalise. kaalumise tulemusena oled valinud kõik laste isad. JP on ilmselt uhke. et saab teha Meest selles rivis. imetlusväärne naine. tugev, maalähedane. nii nõtke kirjutaja. loen alati meeleldi.

   
 5. soodoma ja gomorra

  oktoober 19, 2016 at 11:50 e.l.

  eks ta ole. laste isad on oluline osa minu elust. aga veel suurem ja kaugeleulatuvam roll on neil laste ees.

   
 6. Anonymous

  oktoober 20, 2016 at 5:44 e.l.

  oioioi. koolilaps peab hommikuti ilma elukaaslase toimetemata ihuüksi kirjutama, see ei kõlba küll kuhugi. pange ikka äratus!
  tead ikka mis käes ta pliiatsit hoiab. või märkad kunagi teismeliseeas

   
 7. soodoma ja gomorra

  oktoober 20, 2016 at 7:50 e.l.

  mmm…ma saan aru, et keegi anonüümne, (kes tegelikult pole sugugi anonüümne) soovib mulle nüüd iga nurga alt kohta kätte näidata ning mõista anda, et olen halb EMA. aga ma olen ses osas nii lollilt (enese)kindel, et ma tean, et esmaspäeval kella 10-st teisipäeval kella 15-ni on vaid 29 tunnikest 8760-st. ma tean, kes või mis ma olen.
  ning muidugi tuleb ka tunnistada, et minu jaoks on elus tõesti täiesti ebaoluline, kummas käes pliiatsit hoitakse. sellepärast ei pruugi ma selliseid asju alati ka märgata. aga ma räägin oma lastega. kui neil tekib küsimus, miks ma ei märka. see on mulle oluline.

   
 8. Anonymous

  oktoober 20, 2016 at 1:25 p.l.

  Mina,see esimene 10:30, olen tõelises hämmingus,mis lahti läks…!AGA NÄTSAHH–mul oligi õigus.

   
 9. soodoma ja gomorra

  oktoober 20, 2016 at 2:29 p.l.

  Mmm..sõda Läänemere kohal.

   
 10. Liis

  oktoober 21, 2016 at 8:45 e.l.

  Nii hirmus on lugeda. 😦
  Nagu koolikiusamine, ainult et täiskasvanud inimesed. Mina oleks SK, Sinu asemel ammu murdunud ja blogi kinni ja parooli alla pannud või üldse ära kustutanud, aga vähe sellest, et Sa oled hea, oled Sa ka sitke ja see on üks väga inspireeriv, et mitte öelda maailma(pilti) muutev kombo. 🙂

   
 11. Anonymous

  oktoober 22, 2016 at 10:54 e.l.

  Mis probleem see peaks olema, kummas käes laps pliiatsit hoiab? See oli ennevanasti, kui jõuga ümber õpetati ja kõik pidi parema käega kirjutama. Nüüd ammu teada, mis need eelistused põhjustab, keegi ei soovita enam ümberõpetamist – miks seda siis jälgima peaks?

   
 12. Anonymous

  oktoober 22, 2016 at 7:02 p.l.

  Liis, miks hirmus? Kõik ju nii kiitvad kommentaarid. Eks hea inimene ole endast pildi maalimisega vaeva ka näinud, mitu aastat kohe – vaimuinimene (tubli kultuuritarbija, käib kinos ja tellib ajalehte), ebamaine (oh, raha ja arved, see on nii madal ja räpane, seda puutun pika pulgaga, kui just peab), alati õiglane (ikka kahtlevas võtmes esitatud oma ainuõiged mõtted) jms. Üleni positiivne tegelane koos äpselt ajastatud inimlike nõrkustega.

  Aga blogimise lõpetamine!? Ei tule küll kõne alla! Mis Sa mõtled kustkohast blogija egolaks, kiitvad lipitsused, kõige kirjapandu uskumised, oma keskpäraste mõtete kiitused, oma päris kesiste tegude õigustamised ja pahategude väljavabandamised siis aset leiaksid, mis? Nii, et ära selliste lihtsameelsete pakkumistega parem välja tule.
  Nartsissist vajab ju ka kanalit oma mõttekestele. Las kirjutab aga edasi, üha rasvasemate tõmmetega värvi näkku kandes ja reljeefsemalt ennast esile tuues. Alati saab ju mitte lugeda, eks. Lumivalgeke neelab mürgikomme ja nutab. Aga kirjutab ikka.

   
 13. Anonymous

  oktoober 23, 2016 at 3:46 p.l.

  Vist A. ise kahe jalaga kohal!
  (mina,see esimene)

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: