RSS

kuidas kodukana poliitikasse sekkub ja presidendikandidaate näeb

24 aug.

no nii. kõiksugu väitluste ja debattide jaoks kipub mul hetkel aega väheseks jääma. seepärast olen presidendikandidaatidega kiirkorras Pühapäevalehe vahendusel tutvunud.
Helmega on lood nii, et tema on liiga äärmuslik. sinna juurde veel liidetud äärmine sõjakus. selline kombinatsioon pole mitte. kunagi. head. toonud.
mitte kunagi.

Marina Kaljurand jällegi on kogu aeg liiga heas tujus ja aina naeratab. kuigi iseenesest ei peaks see veel midagi tähendama, aga millegi tõttu vähendab see alati tõsiseltvõetavust.

Jõks. haaa, tema osas mu kõhutunne mind ei petnudki. mõnele mehele peab lihtsalt rohkem sõna ja aega andma. ja ta jookseb päris vabatahtlikult ise kraavi ära. astu ainult eest ära.

Nestor ja tema naine on sellised armsad mõmmid. nagu vana hea Rüütli paar. must leib, muhumustriga labakindad, triibud rahavariide seelikus. ja muu selline kraam. mõnusalt soe ja kodukootud. aga suur maailm vajab eurot mitte etnot.

Reps. no temal on tõsiseltvõetavuse jaoks ilmselgelt liiga palju lapsi ja vähe aega. kaks last ja koer on ühe presindendi jaoks enam kui küll. lisaks läheb ta sõna võttes tihti väga ägedaks ja hakkab kole kiiresti ja kõvahäälselt rääkima. ning vastupidiselt Kaljurannale võiks tema just rohkem naeratada. poliitika on küll  tõsine asi. aga mitte nii tõsine nüüd ka.

Kallas juba ei eksi ja mööda ei pane. ilmed ja olek on kenasti balansis. seepärast ka pisut igav. tema välaöeldu on enamasti kindla peale minek. pisut kuiv ja maitseb nagu saepuru.

ise mõtlen, et Kallasele võiks näiteks väga kõva ja arvestatav konkurent olla hoopis ta tütar. ja teate kellest minusugune veel veidi puudust tunneb.  ühest krutskitega ja pahelisest tegelasest. nagu näiteks keegi /Chur/chill. kes  võiks vabalt kogu loole vürtsi ja värvi juurde lisada.

 
3 kommentaari

Kirjutas &emdash; august 24, 2016 toll Uncategorized

 

3 responses to “kuidas kodukana poliitikasse sekkub ja presidendikandidaate näeb

 1. Katariina

  august 25, 2016 at 9:12 e.l.

  Väga hea ja täpne ülevaade! Tänud!
  Kallas tundub liiga libe ja ta on liiga kaua Euroopas olnud (Merkeli fenomen?), kuid rahvusvahelises plaanis jätaks ta vbl kõige usutavama (ja läbilöövama) mulje.

   
 2. Emmeliina

  august 26, 2016 at 6:13 p.l.

  Indrek Tarand

   
 3. soodoma ja gomorra

  august 26, 2016 at 7:28 p.l.

  Jüri Luik

   

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: