RSS

Madlike

27 juuli

See on nüüd umbkaudu kuu aja jagu uus lehekülg ja nimi minu blogirullis. tuleb tunnistada, et praegu kuulub see kindlasti mu rulli Top5 hulka.
mõnusalt huvitavad mõtted ja teemakäsitlused. seda kõike väga mahe-ladus-humoorikas võtmes. kerge, aga sisukas lugemine. lisaks on mul põlvist võttev nõrkus inimeste vastu, kes valdavad sõna, tähemärke, keelt ja keeli.

enam-vähem ajast, kui lugema hakkasin, tulid postitused köha ja harituse ja privaatuse kohta. mis pani mind muidugi põdema, kas jutt käib minust. normal. mis peale tõttasin muidugi kohe ka mõningaid omi postitusi uue pilguga üle lugema. ja kui nüüd siin kohal piinlikult ausaks minna, siis kaalusin isegi neist mõningate kustutamist.  aga siis mõtlesin, et ei. pole mõtet üle oma varju hüpata. ennast paremaks teha. see olen mina. jääb nii nagu on.

no ja siis nagu alati. ilmub välja mõni õlekõrs. ehk siis üsna kohe. läks pirn põlema. ning vastukaaluks mu tohutule ebakindlusele, viskas mu aju mulle arhiivist ette ühe egolaksu, mida keegi mõni aeg tagasi FB-s jagas. ning mul hakkas otse loomulikult märksa kergem. hoobilt. hoopis intelligent olen, yeeeh!

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuli 27, 2016 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: