RSS

Tudeng turns 23 on July 23. ehk kuidas aastad pole vennad.

23 juuli
3/5 on peal

23 aastat tagasi oli täiesti pilvitu taevas. ja päike siras kõrgel sinises, sinises taevas. Tudeng sündis hommikul, kell 11. ainuke hommikulaps. minu omadest.
viisime nad keskpäeval samasse linnuvaatlustorni, kus eile juba neljakesi käisime. tegelikult oleme seal rohkemgi käinud. Tudengi ajal mitte, seeega talle ja neile esimest korda. huh, sel kohal on lihtsalt nii eriliselt hea aura ja päris vaikus. vaikus, mis justnagu paitaks ja paikaks.
Tudeng kunagi ütles mulle, kui kodudest juttu tuli, et sa osta või müü, mida tahes, aga vaata, et sa Suvekuningriiki maha ei müü. kui ta eile õhtul saabus, rääkis ka, et tahaks kauemaks jääda. aga ei saa, sest käib tööl. see kuu harjutab kätt Eestimaal, mõne päeva pärast teeb sama asja juba vahetuse korras Portugalis. mina arvasin, et küll ta veel saab ja jõuab Suvekuningriigis ka olla. ta ei peaks vast selle pärast muretsema. just praegu tulebki veel käia ja tormata. et hiljem rahulikult paigal olla maldaks.

homme peaks muide olema see päev, kus kõik mu lapsed korraga koos on. seda juhtub….ega ma õieti ei mäletagi….kui harva…..või millal viimati.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuli 23, 2016 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: