RSS

lollustest

18 veebr.
minu (magamis)tuba ehk järjekordne LOLLUS

… paljude kõrvaliste isikute vaatenurgast.  seega kontrollisin oma tegu ja vaimset seisundit igaks juhuks ka psühholoogi haridusega inimese seisukohast. ning sain vastuseks, et selline tegu on täiesti mõistetav ja arusaadav. teinekord võivad sellised lõpetamised olla enda jaoks väga vajalikud.

teiselt poolelt aga saabus paar päeva tagasi avaldus, kus palutakse ka mu juba korra jutuks olnud keelenäitamine istungi protolli lisada, kuna…

…kuivõrd tõenäoline on hageja (loe: minu) hirm kostja ees jne, kui hageja näitab kostjale lausa kohtus asja arutamise käigus, ning mitte üksnes kohtu ja advokaatide kui kõrvaliste isikute, vaid ka tunnistajana üle kuulatud ja saalis viibinud enda ema juuresolekul, sõna otseses mõttes keelt. on eluliselt ebausutav, et isik toimiks kõnealuste asjaolude arutamise käigus taoliselt juhul, kui talle ka tegelikult oleks aastaid põhjustatud tervisekahjustusi, hingelist valu ja kannatusi ning tekitatud rängalt negatiivseid tundeid…

huvitav mõttekäik. mina mõtleks siinkohal, et kui ka poolteist aastat peale lahkuminekut peaks oma hilisema ohutuse ja tervise pärast üht inimest, nimetagem seda siis keelt näidates, sedavõrd kartma. kas poleks siis sellise suhtumise juures juba tegu ühiskondlikult üliohtliku psühhopaadiga, kes ehk üldse ei tohiks meie kõigi turvalisuse huvides vabaduses viibida?
ma ei mõista, kas ainult mulle tekib seda lugedes selline mõte ja küsimus?

– – –

aga nüüd siia otsa kohe ka täis kannapööre  …. mis tähendab… et täna, 24 aastat tagasi, pidanuks kirjade järgi ilmale tulema Troonipärija. mille ta otsustas edasi lükata paar nädalat hilisemale kuupäevale, ehk 4. märtsile.
tänane beebi peaks kirjade järgi ilmale tulema just 4. märtsil. mille juures ma mõtlen, et ka poleks märgiline nüüd 24 aastat hiljem see Troonipärija poolne lüke oma tulekuga vastupidiselt tagasi pöörata.
mis minu jaoks tähendaks muidugi veidi varasemat kiiresse aega sukeldumist. aga teisipidi kaoks too muu raskus, mis praegu teosammul mu käimisi ja tegemisi saadab.
veidi hirm on ikka ka, aga jumal, kuidas ma tahaks teda juba näha.

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; veebruar 18, 2016 toll Uncategorized

 

One response to “lollustest

 1. Anonymous

  veebruar 18, 2016 at 2:55 p.l.

  Skisofreenia…on kellelgi.
  ***
  sama “tsirkuse” läbiteinu

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: