RSS

reede, laupäev, pühapäev

28 sept.

Alguses mõtlesime mehega möödunud nädalavahetusel veel Suvekuningriiki põrutada. tegime oma onnis se suvel väikest iluravi. jõusime oma häärberi seest osaliselt valgeks peitsitud laudisega üle lüüa. ilus ja puhas jäi.

lisasime mõne uue köögikapi, kardinapuu ja valgustid. ning ühtäkki tundus järgmisele mõnevõrra erilisele suvele mõeldes juba mõistlik ja mugav siis ka vesi tuppa tõmmata. tõenäoliselt saab meil järgmine suvi möödunust kiirem tulema ning seetõttu oli plaan jõuda sel sügisel veel boiler ka ära paigaldada.
mehe kiituseks peab siinkohal tingimata ära rääkima, et kui ta tööd teeb. siis imekorralikult ja -ilusti. ilma igasuguse allahindluseta. puhas nauding. nii armas.

aga jah. läks teisiti. peale Pärdi filmi tegime hoopis kannaka ning otsustasime endile hoopis ühe rahuliku (kino)nädalavahetuse korraldada. reede õhtul läksime veel Noorust vaatama

mille osas ma  siiani päris kindel pole. kas see film oli minu jaoks lihtsalt too deep või siis hoopis too simple.igal juhul jäi mulle peale filmi vaatamist sisse teatav segadus. täna juba mõtlen, et oli vist ikkagi too simple. mis võib minust paista muidugi üleolev. aga ma mõtlen, et mulle tundub tänagi veel kuidagi uskumatu. kas tõesti tahetigi meile täiskasvanutena edastada nii lihtsaid elutõdesid.
aga kokkuvõttes oli tore ja omapärane. väga hea muusika. üks  mu lemmik kohti oli muide see, kus selleks, et teha vahet nooruse ja vanaduse vahel tuleb kätte võtta kõigest binokkel. lihtsustatud, aga vägagi geniaalne.

laupäeval.
Unditund

alati huvitav. vaadata/kuulata põneva ja andeka inimese elu ja tegemiste kohta. Põnevate, intelligentsete ja andekate inimeste suu ja mälestuste läbi.  kokkuvõtteks ütleks, et selline kerge ja ülevaatlik.

ja kohe peale seda. Moest väljas.

tunni kohta üllatavalt palju. meil mehega jätkus peale filmi lõppu arutada veel ühe ja teise nurga alt  päris mitu aega. mõneti ikka täitsa uskumatu. kokkuvõttes ütleksingi, et elagu ettevõtlikkus!
isegi siis, kui see teema maailma mastaabis jääbki minu arvates nõelaks heinakujas, siis ühe inimese seisukohast võttes on see ikka midagi väga vägevat ja suurt.
no ja näiteks. palun väga. kui järgmisel hommikul triikides teiste asjade hulgast Tudengi pluusi leidsin,

designed by Reet Aus. made in Beximco. Bangaldesh

siis nägin seda sootuks teises valguses. ühtäkki sain väga käegakatsutavalt aru, kui oluline on siiski näha ja teada pildi taha. kui oluline on lugu. millest nii palju räägitakse.
nägin ja triikisin seda muidu mittemidagiütlevat pluusi nüüd hoopis teise tunde ja teadmisega. ma ütleks koguni suure imetlusega!

õhtul vaatasime veel Õnne tänava ja Downton Abbey ka otsa. lihtsalt imeline!
pühapäeva õhtuks olime iseendi ja nädalavahetusega igal juhul varbaotsteni rahul.

kõik tundub praegu nii kenasti ja hästi. et isegi natuke hirm on.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; september 28, 2015 toll Uncategorized

 

2 responses to “reede, laupäev, pühapäev

 1. Bianka

  september 28, 2015 at 7:10 p.l.

  Selle jutu lugemise järel tekis mul tunne, et sulle mehega meeldivad tõesti samad asjad, filmid, tegevused või jututeemad. See on minu arust väga haruldane niisuguse mitte-enam-verinoore paari puhul nagu teie. See on üks väga hea vundament suhtele. Heast seksist rääkimata 😛 Tundub, et oled eluloteriil võidupileti tõmmanud :)))

   
 2. Sipsik

  september 28, 2015 at 7:19 p.l.

  Oleks see Facebook, paneks ma Bianka kommentaarile “like” 🙂

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: