RSS

@ suveõhtul

16 juuli

ikka alati imestan, kui sellisel kontserdil on toolid. no anna kannatust sellise muusika taustal tooli peal istuda. mulle ikka alati tuleb siis linnahall meelde.

meie mehega valisime juba eos tagarea ja püstijalabaari. saime seal koguni paar tantsu teha. Aga Evelinil oli ses suhtes õigus, kui ta ütles, et eestlane läheb pea alati käima ikka viimase loo ajal. exactly. ma ka just viimases veerandis tundsin, et õige tunne hakkab just siis sisse tulema.
muidu oli nii, et meile mõlemale mehega tundus, et lubatud bluusi jäi nagu veidike väheseks. pisuke toores ja sissemängimata tundus laval toimuv veel samuti. eriti alguses. kuigi lõpupoole oli minu arvates ka esinejate poole pealt tunda juba kerget pingelangust ning vabamaks laskmist. aga ehk tundus nii ainult mulle.
ukaredaga olena ma muide nii 25 aastat tagasi Hiiumaal Emmastes koos malevas olnud. juba siis istus ta enamuse vabast ajast kitarri tinistades. kusjuures, tuleb tunnistada, et eilsel ülesastumisel meeldis mulle kohe esimene lugu, mis hiljem tuli välja, et oli just tema kirjutatud. proovisin seda hommikul netiavarustest tuvastada, aga kahjuks ei õnnestunud.

koduteel lipsasime veel Tabasalu pangalt läbi ning tõmbasime enne kojujõudmist kähku ka päikse vardast.
ilus päev sai kokku.

P.s kontsert-tuuri pildid näpatud siit.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuli 16, 2015 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: